Dziwny brak zasilania na urzadzeniach

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr maja 04, 2011 16:54

Dziwny brak zasilania na urzadzeniach

Post autor: tad » pn sty 26, 2015 01:39

Witam
1.6AEE
Zdarzylo mi sie to niebawem po wymianie czujnika temperatury wody (troche wody ktorej nie wylapalem do butelki wylalo m sie na zlaczke okragla silnka oraz nizej). Po przejechaniu kilometra i zgaszeniu auto zamarlo w dziwnym stanie. Brak reakcji na cokolwiek - awaryjne, centralny, ponowny rozruch, co ciekawe wskazowka od paliwa pozostala wskazujac ile paliwa jest. Napiecie na aku 12,4 V. Pomoglo rozlaczenie na chwile aku.

Mam nadzieje ze to przez zalanie kabli (wysuszylem). Czy to moze swiadczyc o jakiejs innej usterce ?



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Dziwny brak zasilania na urzadzeniach

Post autor: Mavrick » pn sty 26, 2015 01:47

Dziwna sprawa...teoretycznie nie powinna sie tam dostac woda bo niby jest to wszystko szczelnie ale z drugiej strony kto tam wie jak wyglada uszczelnienie tego zlacza po tylu latach...dla pewnosci mozesz rozlaczyc i wyczyscic dokladnie ta wtyczke.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Dziwny brak zasilania na urzadzeniach

Post autor: Haki » pn sty 26, 2015 11:40

+ kasowanie błędów jak jakieś załapał VAG-iem


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

tad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr maja 04, 2011 16:54

Dziwny brak zasilania na urzadzeniach

Post autor: tad » pn sty 26, 2015 19:31

Tak błędy wykasowałem bo po zalaniu był też problem z rozruchem kilka razy - były błędy od styku biegu jałowego czyli sygnal z przepustnicy a to wszystko idzie w tej grubej wiązce. Póki co odpukać ok, sprawdzę przy okazji czy nic się już nie pojawia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości