Golf 3 zasilanie w zapalniczce a rejestrator video

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

azspider
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 16, 2009 21:11
Lokalizacja: Zawada

Golf 3 zasilanie w zapalniczce a rejestrator video

Post autor: azspider » śr lis 26, 2014 22:10

Witam wszystkich, zakupiłem sobie rejestrator video G1WH. I teraz mam takie pytanie, z tego co wiem to posiada on opcje, iż sam włącza się po uzyskaniu napięcia, tylko problem w tym, iż w moim Golf 3 (1.9TDI 1995r.) cały czas mam prąd w zapalniczce. I teraz pytanie, czy mogę w prosty sposób przerobić to by mieć zasilanie dopiero po przekręceniu kluczyka? Jestem amatorem w tych sprawach, ale gdyby dało się to jakoś łatwo przerobić to myślę, iż warto spróbować. W ogóle jakie jest według was najwygodniejsze, najbardziej funkcjonalne rozwiązanie uruchamiania video rejestratora? (tak bym nie musiał pamiętać o nim za każdym razem). Opcja z czujnikiem ruchu to chyba bez sensu, skoro miałby się wyłączać np. na czerwonym świetle. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Golf 3 zasilanie w zapalniczce a rejestrator video

Post autor: Klaudek » śr lis 26, 2014 22:35

Zasilanie +12 po zapłonie masz wyprowadzone w kostce iso od radia, ja to bym tam podpiął. Najmniej inwazyjny sposób i zapalniczkę masz wolną.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości