problem po chipie 1.8t AGU

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

braczek1010
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 22, 2014 01:55

problem po chipie 1.8t AGU

Post autor: braczek1010 » śr paź 22, 2014 03:47

Witam jestem nowy na forum potrzebuje pomocy. Wszyscy u których mogłem uzyskać informację rozkładają ręce i mają mnie dosyć . Przejdę do sedna sprawy-
Golf 1.8t AGU 150km -miesiąc temu oddałem auto na chipa (''Agma'' w Toruniu) auto dostało 163km i 270nm na bp i było ok. Niestety na LPG (stag 4 wtryski hana niebieskie oraz parownik KME silver) przy 4tyś auto szarpało(stawała turbinka).
Dodam że czas wtrysku sięgał do 40ms(zapętlały się wtryski )znany temat .Dałem sobie spokój i kazałem zdjąć chipa bo był zle napisany.
Wczoraj pojechałem do Inowrocławia(renoma bardzo dobra!) z dobrym nastawieniem że będzie super wynik. Po chipie 168km i 290nm na bp wszystko pięknie na lpg lipa przy 4tyś turbina staje,czas wtrysku 16ms więc wykluczamy zapętlaniu się .Sprawdzili wszystko turbina wyjęta sprawdzona otwiera się normalnie ,kat wycięty,przeplywka nowa oryginalna,wszystkie odmy podciśnienia sprawdzone na kompie zero błędów tylko wyskakuje adaptacja mieszanki(przez dv założony bloof of) chłopaki 5godzin robili aż usłyszałem słowa ( wykluczyliśmy już wszytko rozkładamy ręce) dodali że przez tyle lat pierwszy raz mają taki problem . Po raz kolejny chipa zdjęli za robociznę poleciało mi 300zł i wróciłem znowu smutny.
A że jestem jaki jestem i tak łatwo nie poddam, zwracam się do was chłopaki. Pomocy krata piwa oraz wdzięczność będzie na pewno..
na koniec dodam ze na serii 150km na bp oraz lpg wszystko dział ok
Jak coś śmiało mogę zadzwonić i posłuchać propozycji mój numer 665345226 lub baczek1010@wpp.pl

Pozdrawiam Wojtas



sebas_es
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:29

problem po chipie 1.8t AGU

Post autor: sebas_es » sob sty 31, 2015 13:12

Witam. Miałem podobną sytuację w A3 1.8T AGU. Przed chipem pb i lpg ok, po chipie pb ok, lpg szarpało tak, że można było sobie zęby wybić mniej więcej przy 3-4tys. RPM.
Kilka miesięcy nikt nie umiał mi pomóc, aż w końcu wziąłem pewnego gościa na przejażdżkę i okazało się, że zdarza się, że wypadają zapłony.
Winna była świeca, która miała przebicie. Na początek polecam Ci sprawdzić świece i cewki zapłonowe.
Nikt nie wpadł na to w moim samochodzie, że winne są świece bo przy montażu lpg świece zostały wymienione na nowe NGK, czyli miały około 3-4miesięcy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości