Centralny zamek nie do końca "centralny"

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ukaszek2nd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 09:06
Lokalizacja: Kęty

Centralny zamek nie do końca "centralny"

Post autor: ukaszek2nd » wt wrz 23, 2014 09:29

Witam szanownych forumowiczów. Jestem świeżo po wymianie wiosełka w zamku przednich drzwi prawych. Wcześniej oprócz tego że nie było możliwe otwarcie auta kluczykiem z prawej strony to centralny działał tylko w ten sposób: lewy przód + bagażnik (auto 3 drzwiowe...). A teraz co zauważyłem działanie centralnego daleko odbiega od perfekcji a mianowicie - otwieranie nadal wyglada nastepujaco: albo lewy przod + bagaznik albo prawy przod + bagaznik... co dalej zamykajac od storny prawej tej gdzie wymieniane bylo wioselko zamyka i bagaznik i "ledwo" czyt. powoli drzwi od kierowcy. Zaś zamykajac od kierowcy prawa strona ani drgnie... i co jeszcze centralka ta w bagazniku jak i ta przy prawych drzwiach pracuje ciagle przez ok 30 sek. po czym sie wylacza... zapewne gdzies jest nieszczelnosc ale gdzie szukac???



Awatar użytkownika
bombelek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 14:09
Lokalizacja: KOS/SZY

Centralny zamek nie do końca "centralny"

Post autor: bombelek » pt wrz 26, 2014 13:06

Jeżeli centralny nie zamyka Ci prawych drzwi, to tam szukaj nieszczelności. Zdarzyło mi się kilka razy, że nieszczelny był siłowniku od klapki wlewu paliwa :D



ukaszek2nd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 09:06
Lokalizacja: Kęty

Centralny zamek nie do końca "centralny"

Post autor: ukaszek2nd » sob sty 17, 2015 14:55

Ok temat rozwiązany... Winny wężyk przy przelotce... Temat do zamknięcia... Pzdr.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości