bład przepustnicy strasznie szarpie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

duchu123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 16:53
Lokalizacja: Łowicz

bład przepustnicy strasznie szarpie

Post autor: duchu123 » sob wrz 06, 2014 14:42

Po zczytaniu błędów wyskakuje mi

17989 Zakres regulacji przepustnicy - ustawienia podstawowe
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

Mechanik powiedział że to wina komputera albo przepustnicy kupiłem jedno i drugie posprawdzał ipowiedział że to wina komputera przekodował komputer i założył starą przepustnicę i w piątek było wszystko git. Ale dzisiaj rano okazało się że nie mogę włączyć tempomatu nawet nie zaświeca się kontrolka od tempomatu a po godzinie zaczoł znowu szarpac jak wcześniej ....
Pojechałem do mechanika powiediał że z tempomatem to wina moja bo zły komputer kupiłem (ale jak żle podał numery i kupiłem z takimi samymi numerami ...... :grrr: ) A odnośnie tego szarpania powiedział że pwnie od kompa przepustnica padła i trzeba i ją wymienić (kużwa a ja już oddałem tamtą przepustnicą ) i że dzisiaj już nic mi nie zrobi bo do domu jedzie .......

Nie wiem co zrobić tki błąd mi wyskakuje własnie po zczytaniu błedu nie mogę zadaptowac przepustnicy bo nie moge skasowac tego błędu..... nie wiem co robic może coś podpowiecie pali się EPC i check .....


Sprzedam kostkę stacyjki, czujnik prędkości do MK4 - priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości