Problem ze stacyjką

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Pogi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 07, 2014 18:39

Problem ze stacyjką

Post autor: Pogi » pn lip 07, 2014 19:10

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam mały problem ze swoim MK4 1.4 16v. Znalazłem na forum podobny temat w którym występuje ten sam problem i żebym już samemu nie musiał opisywać problemu to pozwolę go sobie zacytować "Próbując odpalić golfika przekręciłem kluczyk włączył się zapłon zapaliły się wszystkie kontrolki i dalej stacyjka jest tak jakby luźna nie da się odpalić ani z powrotem zgasić zapłonu ;/ po odłączeniu i ponownym podłączeniu akumulatora dalej jest włączony zapłon i nawet jak się kreci kluczykiem to nie ma żadnej reakcji"
Prawdopodobnie będę musiał wymienić stacyjkę na nową i mam do was pewne pytanie. Jeżeli obecnie posiadam obudowę kluczyka wraz z immo oraz centralnym zamkiem w pilocie to muszę znaleźć i zamontować taką samą stacyjkę, która w obudowie kluczyka będzie posiadała immo oraz centralny zamek? Patrzyłem stacyjki na allegro i większość są z zwykłym kluczykiem, który nie posiada centralnego zamka w pilocie. Jaką stacyjkę ogólnie muszę kupić?

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=140&t=440805" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Problem ze stacyjką

Post autor: Waqa » pn lip 07, 2014 19:38

przekładasz tylko pletwę która jest łącznikiem kostki stacyjki. pętla immo zostaje stara, kluczyk zostaje stary.



Pogi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 07, 2014 18:39

Problem ze stacyjką

Post autor: Pogi » śr lip 09, 2014 10:04

Witam.
Mam pewien problem. Dziś chciałem kupić w sklepie wkład stacyjki, lecz sklepy i ich hurtownie w mojej okolicy nie dyskonują takim wkładem. Szukam właśnie w internecie i też mam problem znaleźć. Czy ktoś z was wie gdzie, lub na jakiej stronie znajdę wkład stacyjki do Golfa 4 1.4 16V z 1999 roku. Najlepiej z gotowym kluczykiem do scyzoryka żebym nie musiał dorabiać tylko przełożyć.



Pogi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 07, 2014 18:39

Problem ze stacyjką

Post autor: Pogi » śr lip 09, 2014 10:30

Dzwoniłem także do innych sklepów i dostałem informacje że jest problem z kupnem samej wkładki stacyjki. Można jedynie zgłosić się do serwisu i wtedy oni dorobią wkładkę do mojego kluczyka, ale jak wiadomo to pewnie kwestia paru dobrych stówek. Czy nie lepiej kupić używaną całą stacyjkę na allegro za 150 zł?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości