Prędkościomierz oraz panel climatronic Golf IV cabrio

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Yankeee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:19

Prędkościomierz oraz panel climatronic Golf IV cabrio

Post autor: Yankeee » sob kwie 05, 2014 12:21

Witam!
Prędkościomierz
Po pierwsze na 80% jestem pewien, że pokazuje zawyżoną prędkość po drugie cały panel zegarów praktycznie nie działa, ani nie wyświetlają się kierunkowskazy jak je włączam, abs, rezerwa a co do stanu paliwa to jest o tyle śmiesznie, że gdy przyśpieszam to wskazówka się schyla się ku rezerwie, a gdy stoję to wraca na swoje miejsce, dodatkowo zegar wskazujący temperaturę silnika cały czas pokazuje 70 stopni, a na komputerze gdy sprawdzę jest 90, co do komputera to przy każdym wyłączeniu, a następnie włączeniu silnika komputer zeruje godzinę reszta chyba powinna się zerować nie wiem... Proszę o pomoc jak to ugryźć i z czym to się je ; )

Panel climatronic
Pokazuje często nieprawdziwą temperaturę na zewnątrz np. -14 podczas gdy świeci słońce i jest ciepło chciałbym również się dowiedzieć gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej może to jego wina. Druga sprawa to to, iż wydaje mi się, że cały panel climatronic powinien się świecić chyba jakimś kolorem wraz z przyciskami obsługującymi go, a tak nie jest, wyświetla się na ekranie wszystko, ale nie świeci się, w nocy kompletnie nie widać nic...

Proszę o pomoc i pozdrawiam ; )



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości