Awaria wycieraczek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
woocash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: śr mar 19, 2014 09:03
Lokalizacja: CTR

Awaria wycieraczek

Post autor: woocash » pn mar 24, 2014 11:33

Witam,

Podczas wczorajszej jazdy padał deszcz więc jak każdy normalny człowiek używałem wycieraczek. W pewnej chwili wycieraczki zatrzymały się i chodziły tylko na najwyższym "biegu", na niższych nie działały. Po chwili zaczęły działać na każdym "biegu". Kilka chwil później przestały całkiem działać :-( . Na żadnym "biegu" nie reagowały. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie były dobre. Wycieraczka tylna działa, spryskiwacze na przód działają
Moje pytanie czy padł silniczek od wycieraczek czy jest jakaś szansa, że to coś innego? :-)

Auto to Golf Mk3 1997 rok 1.9TDI



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Awaria wycieraczek

Post autor: Mavrick » pn mar 24, 2014 13:41

Wyjmij przekaznik 99 i sprawdz czy sie nie zawiesil (opukaj go). Drugim ewentualnym problemem moze byc uszkodzona manetke. Dla pewnosci mozesz wypiac wtyczke o wycieraczek z manetki i zrobic mostek tylko ktos kumaty niech powie ktory kabel z ktorym (bo ja nie pamietam;))...jezeli ruszy to znaczy ze na 100% manetka do wymiany...



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2649
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Awaria wycieraczek

Post autor: matisim » wt mar 25, 2014 07:35

u mnie ostatnio wycieraczki działały jak chciały, bez włączania nawet i winna była manetka...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości