Polo 1.3 brak wzbudzenia

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mateusz889
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 21, 2010 18:13
Lokalizacja: raclawice

Polo 1.3 brak wzbudzenia

Post autor: mateusz889 » pn mar 10, 2014 19:02

Witam! Po wymianie regulatora napiecia nie swieci sie kontrolka od ładowania podczas włączonego zapłonu(przy wyłączonym silniku) po wmontowaniu starego problem znika. Zakupiłem drugi regulator myslalc ze ten nowy jest fabrycznie uszkodzony znowu to samo. W sklepie rozkladaja rece, do tego auta ( i do numeru alternatora) pasuje tylko ten nowy regulator który nie działa. Panowie prosze o pomoc. Zdjecie starego oraz nowego i róznice w budowie zaznaczyłem na zdjęciach oraz zdjecie starego regulatora

Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
anakonda134
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 20, 2009 22:33
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Polo 1.3 brak wzbudzenia

Post autor: anakonda134 » pt mar 14, 2014 00:09

kolego a jakiej firmy masz altek? i jakos nie wierze ze nie ma regulatora takiego jak twój chyba ze masz altka z ryzu :hehe: (made in china) to juz zmienia postac rzeczy ale Istnieje jeszcze druga opcja reanimacji regulatora wymieniajac poprostu szczotki o ile tylko szczotki Ci sie skonczyly? szczotki dostaniesz bez problemu, jak masz troche cierpliwosci to powinienes zrobic to sam. wiem ze to troche kowalstwo artystycze ale jak masz problem z doborem regulatora to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie dla ciebie



teczak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 16:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Polo 1.3 brak wzbudzenia

Post autor: teczak » pn mar 17, 2014 21:49

A jak wygląda spraw podczas pracy silnika, tzn. ładuje i nie świeci się czy nie ładuje i świeci się? Jakie masz napięcie podczas ładowania?


Lewa strona strona kierowcy, prawa strona strona pasażera.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości