halogeny jako dzienne vagiem?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

halogeny jako dzienne vagiem?

Post autor: jorgus7 » wt lis 19, 2013 19:13

witam,

Panowie jestem fanem aut od VAG. najpierw miałem golfa 3 gti pozniej audi a4 b6 jako ze miałem male dziecko. teraz dziecko wieksze a mam tez samochod słuzbowy wiec sprzedałem audi i kupiłem seata leona FR 150 km :) auto juz widze ze da mi duzo frajdy z jazdy. autko kupilem dzis i jadac nim wieczorem zauwazyłem ze halogeny w zderzaku właczaja sie zaraz po przekreceniu swiateł tak w pozycje pozycyjną jak i drogowe. dzwoniłem do faceta od ktorego to kupiłem powiedział że da sie to zrobić vagiem. czy jest to mozliwe? nie chce takiego bajeru i chciałbym aby halogeny swieciły wtedy kiedy je wlacze.

Auto było sprawdzane vagiem w salonie seata bo zabrałem go tam na badanie przed zakupem. zadnych bledów elektryki nie wykazało. proszę o inf


pozdrawiam,



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

halogeny jako dzienne vagiem?

Post autor: grg474 » wt lis 19, 2013 19:26

jorgus7 pisze: dzwoniłem do faceta od ktorego to kupiłem powiedział że da sie to zrobić vagiem. czy jest to mozliwe?
tak - jest to możliwe - tzw długie kodowanie centralnej elektryki. Możne też te halogeny na dzień np przyciemnić. Jeśłi na halogenach nie ma symbolu świateł dziennych to można w długim kodowaniu przełączyć z halogenów na światła mijania i też je przyciemnić (ja w A3 8P mam przyciemnione na 50%). Co lepsze jak masz halogeny można też włączyć doświetlanie zakrętów nimi
Uprzedzając pytania - robimy to np programem i kablem VDCS


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości