Domykanie szyb z pilota 1/2

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Domykanie szyb z pilota 1/2

Post autor: Lukasix » śr lis 13, 2013 11:09

Witam to moj pierwszy post wiec przepraszam jak w złym dziale:)
Jestem Łukasz:)

Moj mk4 to 101 km AXR 1.9TDI 2003
5 Drzwi elektryka pełna
liczniki to 1j5 920 826c

Aktywowałem ostatnio domykanie szyb z kluczyka wszystko poszlo z gładka lecz chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc jakiejs konfiguracji ingerencji w eeprom/komfort vag czy cos aby działało to tylko na dwie przednie szyby lub tylne dzialaly z opoznieniem np 10 sek:)? nie chce wiecznie otwierac wszystkich 4 szyb :) nie znalazlem takiego zagadnienia ani tematu :)

Rozumiem brak odzewu czyli brak pomyslu lub mozliwosci :)?



Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Domykanie szyb z pilota 1/2

Post autor: Lukasix » wt lis 19, 2013 14:47

i co nie wie nikt czy jest mozliwosc domykania tylko dwoch szyb z pilota :)?



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Domykanie szyb z pilota 1/2

Post autor: grg474 » wt lis 19, 2013 16:38

Lukasix pisze:i co nie wie nikt czy jest możliwosc domykania tylko dwoch szyb z pilota
poste i logiczne zadałeś 2 pytania w jednym bo czym innym jest - aktywować tylko otwieranie i zamykanie szyb np tylko przednich a co innego dodatkowo opóźnienie 10 sekundowe. Ponieważ to są 2 różne rzeczy i w dodatku nie do pogodzenia razem to nikt nawet nie próbuje się zagłebić w dyskusję która bedzie jałowym biciem piany.
O ile w przypadku pierwszej wersji w modle 1J0 jest to łatwe do wykonania a ty masz wersję 1C0 gdzie trzeba by poczytać o zmianie watości w epromach odpowiedzialnych za moduł konkretnej szyby
Ja w module 1C0 np mam aktywowane automatyczne otwieranie/zamykanie tylnych szyb przyciskami jak w przednich szybach wiec tak naprawdę jak mi sie otworza wszystkie to jak wsiade do samochodu po jednym kliknięciu w klawisz każdej szyby i zamykaja się te co zbędnie otworzyłem.


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Domykanie szyb z pilota 1/2

Post autor: Lukasix » wt lis 19, 2013 22:36

hm nie zadalem dwoch pytan tylko jedno pytanie/zagadnienie z dwoma rozwiazaniami tak mi sie wydaje :)

hmm jestes w stanie mi rozwinac jak sprawdzic w eepromie ktore linie odpowaidaja za otwieranie szyb ?

lub jak rozczytac eeprom ?



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Domykanie szyb z pilota 1/2

Post autor: grg474 » wt lis 19, 2013 23:00

zapoznaj sie z tym tematem a potem z tym


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości