passat b5 1.8t problem z elektroniką

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GOLF3GTIi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt sty 22, 2013 23:13
Lokalizacja: Ośno lubuskie FSL - Rijsbergen NL

passat b5 1.8t problem z elektroniką

Post autor: GOLF3GTIi » wt lip 02, 2013 00:25

witam otóż mam problem z moim passatem problem polega na tym że nie działa mi blokowanie szyb tylnych raz zadział a raz nie blokada drzwi też nie działa słychać jak tyka ale rygle się nie zamykają centralny zamek też szwankuje z pilota tylne drzwi od pasażera strony wo gule nie zamykają się na centralny kierowcy drzwi nie zawsze reszta zamyka się na pilota tempomat raz mi się załączył potem wcale co tu może być nie tak od czego się zabrać alarm nie jest oryginalny firmy texsalarm



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

passat b5 1.8t problem z elektroniką

Post autor: miś fazi » wt lip 02, 2013 07:49

Zacznij od przeglądnięcia przewodów w przelotkach między słupkami a drzwiami w gumowych harmonijkach , tam często pękają , wystarczy jeden urwany , a cały układ szwankuje



Awatar użytkownika
GOLF3GTIi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt sty 22, 2013 23:13
Lokalizacja: Ośno lubuskie FSL - Rijsbergen NL

passat b5 1.8t problem z elektroniką

Post autor: GOLF3GTIi » wt lip 02, 2013 19:59

dzisiaj przeczyściłem przełączniki do otwierania szyb i blokady drzwi i już działa tylko nadal drzwi kierowcy nie zamykają się na pilota tylko na kluczyk i tylko kierowcy zamykają się na kluczyk tylne od pasażera trzeba ręcznie wciskać rygiel reszta drzwi działa normalnie razem z klapą dzisiaj znalazłem kostkę pod maską jeden kabel wychodzi ze skrzynki komputera a drugi od czujnika jakiegoś maski pod spodem dorzucam foto ObrazekObrazekObrazekObrazek



Awatar użytkownika
GOLF3GTIi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt sty 22, 2013 23:13
Lokalizacja: Ośno lubuskie FSL - Rijsbergen NL

passat b5 1.8t problem z elektroniką

Post autor: GOLF3GTIi » wt lip 02, 2013 20:19

zapomniałem jeszcze że jadąc wrzucę kierunkowskaz to nieraz przestaje działać a manetka dalej jest w pozycji włączonego kierunku albo nie równo mruga na zegarach no i dioda koło rygla w drzwiach kierowcy też nie działa a centralny z pilota otwiera się tym samym przyciskiem co otwiera posiadam takowy alarm kostka wiem już od czego jest od syreny podejrzewamObrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości