Bora dziwne zachowanie centralnego zamka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Van Gandalf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 13, 2007 15:54
Lokalizacja: Oświęcim

Bora dziwne zachowanie centralnego zamka

Post autor: Van Gandalf » sob cze 08, 2013 09:07

Witam, uruchomiłem w aucie programem dosowym domykanie szyb z pilota,
Otwieranie szyb działa poprawnie, lecz pojawił się nowy trik, mianowicie jeśli otworzę (tylko nacisnę klamke) tylna klapę to zamykają sie wszystkie drzwi.
Po ustawieniu poprzednich wartosci w eepromie komfortu klapa nie zamyka drzwi, co jest?
Bora variant 2000 komfort 1J0959799AH



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Bora dziwne zachowanie centralnego zamka

Post autor: grg474 » sob cze 08, 2013 17:56

Van Gandalf pisze:Po ustawieniu poprzednich wartosci w eepromie komfortu klapa nie zamyka drzwi, co jest?
Bora variant 2000 komfort 1J0959799AH
jakie wartości masz a jakie wpisujesz bo podejrzewam ze wpisujesz dla hb zamiast dla variata :helm:


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Van Gandalf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 13, 2007 15:54
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Bora dziwne zachowanie centralnego zamka

Post autor: Van Gandalf » sob cze 08, 2013 21:44

:rozpacz: bo dla AH było w pierwszej linijce.... nie zwróciłem uwagi na odnośnik.... wielkie dzięki :pub:



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Bora dziwne zachowanie centralnego zamka

Post autor: grg474 » ndz cze 09, 2013 19:45

Van Gandalf pisze:nie zwróciłem uwagi na odnośnik.... wielkie dzięki
tylko to mi przychodziło do głowy :bigok: skoro nic nie przepinowałeś to wartości nie pasują - to to nic - w poradzie pamiętam opisywałem że jest błąd na stronach internetowych i szyby zamiast zamykać potrafią się otwierać. Ile dumania było nad powodem - bo skoro ludzie napisali.... że działa


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Zablokowany

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości