Lampka drzwi prawych nie świeci

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: damian2x » śr cze 05, 2013 23:20

Witam mam problem związany z nie świeceniem lampki w drzwiach prawych tzn. jeszcze nie dawno świeciła ale już nie świeci i po otwarciu drzwi lipa sprawdzałem dziś czy kabel czerwono-niebieski ma przejście i jest w porządku podobnie z masą a jak mierzyłem miernikiem to po otwarciu drzwi lewych jest pobór 15,5V a w drzwiach prawych 0,00V :/ prawa oprawka z lampką działa w lewych drzwiach podobna historia jest z lusterkiem samo działa w lewych drzwiach ale w prawych nie jakieś pomysły?



pavwloo84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: śr lut 06, 2013 07:06
Lokalizacja: koscian

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: pavwloo84 » czw cze 06, 2013 09:32

Sprawdz przewody na przejsciu karoseri z dzrzwiami, taka gumowa rura . Mozliwe ze w tym miejscu sa przerwane przewody. Jest jeszcze taka mozliwosc ze nie masz oswietlenia przez padniety mikro stylu w zamku dzwi.



damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: damian2x » czw cze 06, 2013 18:58

dobra panowie mam kupione krańcówki z Audi 80 z dwoma nóżkami powiedzcie mi tylko jaki(e) kolor(y) kabelka(ów) leci(ą) do microswitcha do zamka w drzwiach jeszcze przed wejściem kabli do wnętrza drzwi to wykorzystam kabel plusowy czy minusowy lub oba do uruchomiania lampki poprzez wykorzystanie starej instalacji od lampki do krańcówki z Audi pytanie moje: jak zastosować jakiś bezpiecznik na tą że instalację i czy lepiej stara instalacje zostawić w spokoju a ciągnąć nową? pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Re: Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: Waqa » czw cze 06, 2013 21:19

damian2x pisze:dobra panowie mam kupione krańcówki z Audi 80 z dwoma nóżkami powiedzcie mi tylko jaki(e) kolor(y) kabelka(ów) leci(ą) do microswitcha do zamka w drzwiach jeszcze przed wejściem kabli do wnętrza drzwi to wykorzystam kabel plusowy czy minusowy lub oba do uruchomiania lampki poprzez wykorzystanie starej instalacji od lampki do krańcówki z Audi pytanie moje: jak zastosować jakiś bezpiecznik na tą że instalację i czy lepiej stara instalacje zostawić w spokoju a ciągnąć nową? pozdrawiam.
według mnie łatwiej będzie chyba przelutować luty w zamku niż ciąć instalacje. co do bezpiecznika, toż takowy jest, także nie kapuje po co Ci następny.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: grg474 » czw cze 06, 2013 21:54

damian2x pisze:owiedzcie mi tylko jaki(e) kolor(y) kabelka(ów) leci(ą) do microswitcha do zamka w drzwiach jeszcze przed wejściem kabli do wnętrza drzwi
żadne :bigok:
chyba że masz auto bez elektrycznych szyb


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: damian2x » czw cze 06, 2013 22:31

wiec ma ktoś jakiś prosty schemat jak podłączyć od nowa sama lampkę w drzwiach z krańcówka bo nie chce mi się dłubać w zamku.



wanior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 10:08
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Golf VII Kombi

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: wanior » czw cze 06, 2013 22:50

szybciej chyba i lepiej jak kupisz sobie nowy zamek i go założysz.



damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Lampka drzwi prawych nie świeci

Post autor: damian2x » sob cze 08, 2013 14:30

nie dzięki życie trzeba se upraszczać wiec zamontuje sobie nowe krańcóweczki i będzie śmigać jak należy w razie czego mam to pod ręka :) już kolega edzio mi powiedział co i jak wiec dzieki wszystkim :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości