kongo pod deską - cobra?!

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maxan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob sty 15, 2011 18:03
Lokalizacja: STG

kongo pod deską - cobra?!

Post autor: maxan » pt maja 31, 2013 17:54

Witam mam problem z elektryką drzwi, centralnym zamkiem itp. central dzialal mi tylko w zamku pasażera dzis wyjąłem kable spod deski (patrz zdjęcia) i central zamyka tylko drzwi pasażera i bagażnik/ przyciski na drzwiach od kierowcy zamykaja tylko bagażnik wczesniej zamykaly wszystko tyle ze drzwi od kierowcy przod i tyl od razu sie otwieraly...
Pilot nie dziala mi od jakiegos czasu tak samo z reszta - mianowicie wymiany drzwi od kierowcy i deski rozdzielczej gdyz byla lekko peknieta( byl mały dzwon)
Proszę popatrzeć na zdjęcia i ocenić co tam jest grane - kable od sterownika cobra (co to za sterownik?) poucinane, poskręcane (zaizolowalem je i tyle narazie) te zielone jak rozlączylem to auto przestalo palić ...

http://img812.imageshack.us/slideshow/w ... 917986.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf 4 GTi 1.8 20V TURBO AGU
Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

kongo pod deską - cobra?!

Post autor: Qto » pt maja 31, 2013 18:09

po pierwsze napraw zamki viewtopic.php?f=14&t=122053" onclick="window.open(this.href);return false;
po drugie... tą centralkę to bym wywalił



maxan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob sty 15, 2011 18:03
Lokalizacja: STG

kongo pod deską - cobra?!

Post autor: maxan » pt maja 31, 2013 18:59

z zamkami nie bedzie problemu mam oryginalne które były sprawne i nadal są wystarczy podmienić - trochę roboty jest ale to nie problem, gorzej z tą cobrą ma ktoś może rozpiske jak to wszystko podłączyć?


Golf 4 GTi 1.8 20V TURBO AGU
Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

kongo pod deską - cobra?!

Post autor: Qto » pt maja 31, 2013 19:34

byś musiał znać dokładną nazwę...i wtedy wujek google pomoże



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości