Problem z wycieraczkami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

siwek026
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 17:32

Problem z wycieraczkami

Post autor: siwek026 » śr maja 29, 2013 11:57

Witam,
Nie wiedziałem do jakiego działu to dać więc dałem tu. Mam problem z wycieraczkami. Otóż kiedy popada deszcz i pochodzą one sobie dłuzej to pózniej nie chcą sie wyłączyć, na poziomie zero wycierają ok 6 razy i zatrzymują się na środku szyby. A teraz mam tak że odpalam auto to sie same włączają i wycierają kilka razy aż sie zatrzymają na środku szyby. Po kilku włączeniach i wyłączeniach powrócą do normalnej pozycji. Jest to dość uciążliwe. Co może być winne temu?



LutteQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt lut 21, 2012 20:52
Lokalizacja: Tczew

Problem z wycieraczkami

Post autor: LutteQ » śr maja 29, 2013 17:01

Stawiam na uszkodzony Przekaźnik wycieraczek :) Jak masz możliwość podmień z dobrego autka i zobaczysz czy problem zniknie ;)
Pamiętaj aby numer przekaźnik był taki sam . Jeżeli nie masz czujnika deszczu i spryskiwaczy reflektorów to powinieneś mieć numer 377



siwek026
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 17:32

Problem z wycieraczkami

Post autor: siwek026 » czw maja 30, 2013 00:03

Czujnika deszczu nie mam ale spryskiwacze reflektorów mam...



jointone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 17:58

Problem z wycieraczkami

Post autor: jointone » czw maja 30, 2013 00:17

Wyciagnij przekaźnik, zdejmij obudowe, przeczyść, na blaszce jest takie "zgrubienie"(nie wiem jak to nazwać) ale mogło ci odpaść z tej blaszki. Jak wyjmniejsz przekaznik potrzasnij nim, jak bedzie latac to usłyszysz. Ja do naprawy użyłem cyny, zeszłifowałem ja do odpowiedniej grubosci. Powodzenia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości