Problem ze światłami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bartek991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 09:18
Lokalizacja: Nysa

Problem ze światłami

Post autor: Bartek991 » pn kwie 29, 2013 09:06

Witam. Ostatnio zmieniłem w swoim Golfie gril z dwulampowego na czterolampowy. Przy zakupie grila dostałem dwie wewnętrzne lampy. Chcąc sprawdzić czy działają odłączyłem z większego reflektora dolną wtyczkę na dwa piny i teraz gdy zapłon nie jest włączony a załączam światła to świecą się tylko te mniejsze czyli postojówki. Gdy zapłon włączę i dam światła mijania to świecą wszystkie cztery reflektory. Czy dobrze podłączyłem te mniejsze reflektory? Wczoraj mijałem kilka Golfów z czterema reflektorami i u nich widziałem włączone tylko większe reflektory. Czy jeżdżąc przy włączonych czterech reflektorach nie przyczepi się policja? Proszę o pomoc w tej sprawie.



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Problem ze światłami

Post autor: Lipek81 » pn kwie 29, 2013 12:13

Ta dolna wtyczka z dużego reflektora, którą przełączyłeś, jest od świateł postojowych. Przełącz ją tam, gdzie była. Do reflektorów wewnętrznych potrzeba dodatkowej wiązki, albo dorobić potrzebne kabelki, tak, aby wewnętrzne reflektory zapalały się z długimi.



Awatar użytkownika
Bartek991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 09:18
Lokalizacja: Nysa

Problem ze światłami

Post autor: Bartek991 » pn kwie 29, 2013 12:47

Ok już rozumiem :grin: DZięki wielkie za wyjaśnienie :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości