centralny zamek sterownik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

czarny92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt lut 14, 2012 23:47
Lokalizacja: Ostrów Maz

centralny zamek sterownik

Post autor: czarny92 » śr mar 06, 2013 14:28

Witam mam sterownik z maxicara. Działa poprawnie choć przeważnie zamyka za drugim kliknięciem ale do tego już się przyzwyczaiłem :jezor: . Wytarł mi się scyzoryk z tego zestawu więc postanowiłem wymienić obudowę i kupiłem oryginalną do scyzoryka vw . Scyzoryk z tego zestawu jest z dwiema śrubkami i mechanizm jest za duży żeby włożyć w obudowę czy istnieje jakaś możliwość żeby to zrobić ? Czy trzeba by było kupić nowy sterownik np z tej aukcji http://allegro.pl/sterownik-zamka-jak-o ... 06405.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Dodałem zdjęcia żeby zobrazować o co mi chodzi :kac: Pozdrawiam :grin:ObrazekObrazek



marcgend
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw lis 03, 2011 23:26
Lokalizacja: Mikołów

centralny zamek sterownik

Post autor: marcgend » śr mar 06, 2013 19:53

Nie da rady włożyć tej płytki w tą obudowę, trzebaby ją ciąć a zauważ, że zaraz przy krawędzi jest ścieżka która prawdopodobnie pracuje jako antena więc jakakolwiek modyfikacja nie jest możliwa.



czarny92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt lut 14, 2012 23:47
Lokalizacja: Ostrów Maz

centralny zamek sterownik

Post autor: czarny92 » śr mar 06, 2013 20:39

Dziękuję kolego za odpowiedz tak myślałem. A ciekawe czy są takie płytki do kupna żeby prze lutować wszystko. A i jeszcze takie pytanie mam co sądzicie o tym sterowniku co podałem go wyżej :hmm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości