Przepływomierz 2E na inny

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciejhan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz lis 21, 2010 16:14
Lokalizacja: WLKP okolice Poznania

Przepływomierz 2E na inny

Post autor: maciejhan » sob mar 02, 2013 23:31

Podpowie mi ktoś czy da radę podmienić przepływkę w 2E na taką z np ADY "HITACHI"?
Wydaje mi się że pod kątem elektryki "3" przewód wystarczy pod masę wpiąć, ale co na to sterowanie digifant powie?
Przerabiał ktoś ten temat?
Zachęcam do dyskusji, temat przerabia prawie każdy posiadacz 2E. Przepływka masowa do 2E posiada zaporową cenę no i nie wiadomo ile będzie jeszcze sprawnie działać te z gorącym drutem są znacznie tańsze.



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Przepływomierz 2E na inny

Post autor: jeryk10 » ndz mar 03, 2013 11:02

wystarczy poczytać to http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic812770.html" onclick="window.open(this.href);return false; tam masz nr tel do gościa który robi te układy


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Przepływomierz 2E na inny

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 03, 2013 23:26

maciejhan pisze:Zachęcam do dyskusji
kolego to że można było elektronikę umożliwiającą taką przekładkę zrobić to już wiemy z elektrody. A praktycznie - trzeba dbać o to co się ma, przepływomierz klapkowy dość łatwo naprawić, rzadko zdarza się taka rozwałka żeby się do niczego nie nadawał. Zwykle usterka po strzale polega tylko na przykrzywieniu osi klapki, to nie jest trudne do poprawki. Mnie się na dwa przez wiele lat używane auta z 2E zdarzyło to raz. Owszem kupiłem przepływkę jak jeszcze tańsze były ale stara naprawiona przeze mnie czeka na półce już 5 lat. Dbaj o to co w każdym temacie jest podkreślone czyli kable świece szczelność dolotu i jaka taka regulacja i strzałów nie będzie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 94 gości