Elektryczne Szyby po raz kolejny

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jmchn2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 21:45

Elektryczne Szyby po raz kolejny

Post autor: jmchn2 » czw sty 17, 2013 19:17

Mam do kupienia pare drzwi od Golfa II z oryginalnymi elektrycznymi szybami. Wystarczy tylko przełożyć cały system. I teraz tak. Jak podłączyć te szyby. Czy użyć przekaźnika, jeśli tak to jakiego. Obiło mi się o uszy że instalacja jest już puszczona seryjnie w egzemplarzxu który mam(golf 1990 rok, 1.8) i wystarczy tylko znaleźć. Aha, nie widziałem jeszcze tego systemu na żywo, mam jechać po niego na dniach ale chcę się dowiedzieć jak jest z podlączeniem instalacji. Czy może przekaźniki znajdę już w drzwiach od golfa które mam zamiar kupić.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Elektryczne Szyby po raz kolejny

Post autor: marcinek84 » czw sty 17, 2013 21:33

Jak nie miałeś szyb w elektryce to nie masz wiązki, więc jak jedziesz kupować to bierz całą instalacje z przyciskami, konsolą i wiązka do skrzynki bezpieczników oraz z przekaźnikiem i bezpiecznikiem termicznym chyba.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Elektryczne Szyby po raz kolejny

Post autor: jeryk10 » czw sty 17, 2013 21:55

bezpiecznika termicznego nie ma przekaźnik jest tylko 1 a przekaźnik jest po to żeby na włączniki szyb szedł plus po zapłonie ogólnie ten przekaźnik nie odciąża instalacji włóczników bo i tak silniczki szyb stawiają opór i włóczniki się wypalają


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości