Nie mozna zaprogramować pilota

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomi36
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: śr sie 12, 2009 18:50
Lokalizacja: Olsztyn

Nie mozna zaprogramować pilota

Post autor: tomi36 » pt sty 04, 2013 17:19

Posiadam autoalarm ampio w golfie 3 pierwszy pilot działa ok. ale drugi po wymianie baterii przestał dzialać.Nieuzywany leżał długo dioda słabo swieciła myslałem że dlatego nie działa ale teraz nowa bateria dioda świeci mocno ale brak reakcji.Proszę o pomoc jak nauczyć drugiego pilota by działał na zapas.Wstawiam fotki centralki i pilota może jeśli ktoś przerabiał taki problem pomoże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nie mozna zaprogramować pilota

Post autor: Haki » pt sty 04, 2013 18:30

http://www.ampio.pl/forum/viewtopic.php?p=494" onclick="window.open(this.href);return false; odpowiednie forum ....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

tomi36
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: śr sie 12, 2009 18:50
Lokalizacja: Olsztyn

Nie mozna zaprogramować pilota

Post autor: tomi36 » pt sty 04, 2013 22:02

Wiem o tym forum tylko ze tam praktycznie mówiąc nikogo niema na forum mała aktywność.Myslałem ze ktoś z kolegów tu pomoże.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Nie mozna zaprogramować pilota

Post autor: Paweł Marek » sob sty 05, 2013 00:46

Haki, spróbuj znaleźć instrukcję kodowania googlami, zwykle się udaje masz przecież pełną nazwę swojego alarmu, dobrą bazę instrukcji znajdziesz na forum elektrody. Żeby ci pomóc ktoś musiałby instrukcję dla ciebie odszukać bo każdy alarm ma inna procedurę kodowania pilotów.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

tomi36
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: śr sie 12, 2009 18:50
Lokalizacja: Olsztyn

Nie mozna zaprogramować pilota

Post autor: tomi36 » sob sty 05, 2013 06:41

Wczoraj kopałem google pare godzin i nic rózne kobinacje ,co znalazłem nie sprawdziły się.Pierwszy pilot działa super na razie spoko ale chciałbym mieć zapas w razie jego awarii.Niby mam nazwę sterownika ale jakiś myk jest.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości