wyświetlacz komputera pokładowego

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

darkgreen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 13, 2012 10:54

wyświetlacz komputera pokładowego

Post autor: darkgreen » wt lis 13, 2012 11:56

Witam,
Mam następujący problem. Wyświetlacz komputera pokładowego świeci cały na czewono. Wydaje mi się ze on w tle działa ponieważ daje sygnalizacje dźwiękowe tylko nic nie wyświetla. Znalazlem na to sposób. Wystarczył reset - odłączenie klemy od akumulatora. Działało wszystko jak powinno, jednak po jakimś czasie znowu tak sie stało, więc ponownie zresetowałem. Niestety teraz ( chyba dlatego że jest zimno i wilgotno) dzieje się tak co chwila. Wiecie co może być tego powodem?? Prosze o pomoc.



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

wyświetlacz komputera pokładowego

Post autor: przemal » wt lis 13, 2012 14:28

Częsta awaria, najprawdopodobniej wyświetlacz do wymiany.


Gran Turismo Iniezione

darkgreen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 13, 2012 10:54

Re: wyświetlacz komputera pokładowego

Post autor: darkgreen » wt lis 13, 2012 15:17

1. Jak sprawdzić czy to wyświetlacz czy może kabelki...?
2. Jest sporo na allegro całych liczników wersji angielskiej - dosyć tanich, czy można przełożyć sam wyświetlacz? będzie pasował?

np. taki: http://allegro.pl/licznik-zegary-wyswie ... 92925.html" onclick="window.open(this.href);return false; - wygłąda tak samo

Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji "Edytuj" // Moderator



szczyku

Odp: wyświetlacz komputera pokładowego

Post autor: szczyku » wt lis 13, 2012 21:46

nie wiem czy masz full fis czy pol fis, ale zerknij tutaj: http://www.aceef.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

wymiana wyswietlacza to nie taka prosta sprawa, szczegolnie dla kogos kto nie mial lutownicy powietrznej w reku:mrgreen:
jesli dorwiesz tanio licznik to nie wiadomo w jakim stanie jest tam wyswietlacz...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości