brak ładowania i rozruchu

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mejtsko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 13:58

brak ładowania i rozruchu

Post autor: mejtsko » sob paź 20, 2012 15:36

Witam jak w temacie mam brak ładowania i rozruchu.
Kable sprawdzilem - pod maską jest ok - rozrusznik sprawny, alternator sprawny
Jak przekręcam kluczyk nie świecą mi się zegary w ogóle(bardzo zadko i jak tak too słabo) - nie swieci się wtedy kntrolka ładowania

A jak przekręcam kluczyk to nie reaguje na niego do odpalania i zaczyna mi piszczeć pierdzieć duży bezpiecznik 60...
O co może chodzić proszę o poradę



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

brak ładowania i rozruchu

Post autor: Paweł Marek » sob paź 20, 2012 23:45

mejtsko, tuż obok jest temat o wzbudzaniu alternatora poczytaj sobie. Pytanie czy masz jeszcze jakiś akumulator czy tylko czarną skrzynkę po nim.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mejtsko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 13:58

brak ładowania i rozruchu

Post autor: mejtsko » wt paź 23, 2012 12:33

akumulator wyjąłem nówkę sztukę od drugiego samchodu - dodam, że odpala na wpelni naladowanym aku ale na kable juz nie ruszy



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

brak ładowania i rozruchu

Post autor: Paweł Marek » wt paź 23, 2012 20:53

sprawdź ladowanie. Kable do pożyczania prądu masz do kitu skoro na aku zapala a na kablach nie, za cienkie lub maja marne krokodyle


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

brak ładowania i rozruchu

Post autor: Sokol9185 » śr paź 24, 2012 23:23

jak wyżej kolega na pisał za słabe kabelki by odpalił po prostu tylko dziwne że ci rozładowuje aku może po prostu problemy z ładowaniem alternator regulator napięcia czy szczotki


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości