Centralny zamek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
domi18sko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 22:42
Lokalizacja: Skarżysko (woj.Świętokrzyskie)

Centralny zamek

Post autor: domi18sko » wt paź 16, 2012 16:03

witam

mam pytanie po czym poznać czy zamek jest pneumatyczny czy elektryczny w Golfie 3 . jest z tyłu kolo lamy jakiś zbiorniczek , ale nie wiem czy to jest pneumatyka.


druga sprawa podłączał ktoś sam centralny zamek żeby działało z pilota , gdzie najlepiej podłączyć (miejsce) .

proszę o jakieś wskazówki



Delux26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 15, 2012 20:34

Centralny zamek

Post autor: Delux26 » wt paź 16, 2012 16:23

ten zbiorniczek czy tez skrzynka to bedzie centralny na wlew paliwa jak sie nie myle , chyba ze nie ma centralnego to moze byc sterownik centralki , jezeli ma byc zamek na pilot to dwie mozliwosci albo dorobic pilot i polaczyc go ze sterownikiem zamka (czyli pilot zaprogramowac ze sterownikiem) lub dokupic sterownik odrazu z pilotami i podpiac pod + i - sterownika orginalnego , a jezeli chodzi o rozroznienie pneu. i elek. silownika to elektryczy zamyka sie poprzez mocne pociagniecie cięgna i szybkie i podaje prad tylko chwile ok. 0.5 sek natomiast pneu. robi to powoli i podaje napiecie przez ok. 3.5 sek



Awatar użytkownika
domi18sko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 22:42
Lokalizacja: Skarżysko (woj.Świętokrzyskie)

Centralny zamek

Post autor: domi18sko » wt paź 16, 2012 16:43

bo generalnie z kluczyka zamykaja mi sie drzwi oraz jest sterowanie domykania i otwierania szyb . wiec kupilem glowna centralke z pilotami. mozna ja podpiac pod elektryczny badz meu. tylko tak jak pisalem wyzej nie wiem jaki jest ;D



Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

Centralny zamek

Post autor: devill4 » wt paź 16, 2012 17:22

rocznik 96 więc można spokojnie założyć że masz pneumatykę ori...powinieneś słyszeć pompkę w bagażniku
sterowanie dla pneumatycznego centralnego zamka jest plusowe...jak czegoś nie jesteś pewien napisz na pw bo nie wiem czy jest sens kolejny taki temat ciągnąć bo jest ich sporo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości