Palący się bezpiecznik 23. + inne problemy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LoOk666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 15:29

Palący się bezpiecznik 23. + inne problemy

Post autor: LoOk666 » ndz paź 14, 2012 19:24

Witam, mam problem z palącymi się bezpiecznikami nr 23, oraz migającymi światłami. Najpierw zauważylem, ze nie swieci tyle pozycyjne swiatlo oraz kierunkowskaz tylny, wiec wymienilem bezpiecznik ok na chwile dzialalo ale pozniej zgaslo poswietlanie zegarow i kierunkowskaz zacząl działać, ale jak sie wlaczylo ten lewy kierunkowskaz to znow zaczęło migać razem z nim tylne światło pozycyjne oraz kontrolka swiatel przeciwmgielnych (tak lekko). Próbowałem kombinowałem coś, ale to znow przy naciskaniu pedała stop świeciła sie kontrolka swiateł przeciwmgielnych. i tak w kółko raz wszytsko bylo ok raz pozycyjne nie swiecily raz z przodu raz z tylu albo migały kierunkowskazy z pozycyjnymi. Ostatecznie było niby wszystko ok przejechałem 2 km i bezpiecznik sie spalił zgasnęło proświeltanie zegarów i nie swiecą światła pozycyjne z tyłu.


Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
------------------------------------------------
VW Golf IV. 90 kucy TDI.

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Palący się bezpiecznik 23. + inne problemy

Post autor: Qto » ndz paź 14, 2012 20:41

Brak masy w tylnej lewej lampie - to ogarnij na początek. Wyjmij wtyczkę i wyczyść styki w środku, upewnij się że blaszki we wtyczce nie są za bardzo porozginane, głównie kabelek brązowy Cię interesuje. Ten kabelek jest przykręcony pod lewym parapetem do karoserii, up[ewnij się że tam też jest wsio ok, wyczyść to miejsce i dobrze dokręć nakrętkę.



Awatar użytkownika
LoOk666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 15:29

Palący się bezpiecznik 23. + inne problemy

Post autor: LoOk666 » wt paź 16, 2012 09:19

dzięki wielkie ale nie załatwiło to sprawy niestety zrobiłem to co trzeba i nic:/ . oddałem samochód do kolegi elektryk samochodowy. on nie zlokalizował też zwarcia. aczkolwiek narazie wszystko działa tylko jest 2 problem oświeciła mi sie kontrolka air baga nagrałem film ale znalazłem identyczny na youtube,. oto i on proszę popatrzyc co mzoe byc przyczyna?


" onclick="window.open(this.href);return false;



dziekuję


Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
------------------------------------------------
VW Golf IV. 90 kucy TDI.

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Palący się bezpiecznik 23. + inne problemy

Post autor: Qto » wt paź 16, 2012 20:31

większość wcześniejszych problemów to na 100 brak masy w lampie z tyłu... co do kontrolki airbaga to auto pod kompa - innej opcji nie ma, może z pozostałymi problemami też coś wyjdzie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości