Problem z alarmem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mario1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: wt lip 03, 2012 12:36
Lokalizacja: Kłodzko

Problem z alarmem

Post autor: mario1994 » czw sie 02, 2012 18:53

WIiam ostatnio wziąłem się za naprawę zamka kierowcy ( nie świeciło oświetlenie, brak brzęczyka) po wymianie mikrostyku i ,reanimacji zimnych lutów ( wymiana styku raczej nie była potrzebna ale w razie co) brzęczyk chodzi oświetlenie w drzwiach kierowcy też problem jest ze strona pasażera i z górnym oświetleniem, może też luty. Ale nie o to chodzi. Po wymianie i złożeniu wszystkiego do kupy samoczynnie włącza się alarm. Wczoraj o 22 dzisiaj o 5 rano później ok. 13 ;/ Co może być przyczyną, co sprawdzić? Czy sprawdzenie VAGiem by pomogło i wyświetliło co i jak? ( planuję zakup kabla i programu)



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z alarmem

Post autor: Qto » czw sie 02, 2012 19:55

zobacz czy podczas wycia alarmu świeci się oświetlenie wewnętrzne...jeżeli tak to przyczyna w zamku...jeżeli dodatkowo pali się kopertówka w drzwiach, to wiesz który zamek



Awatar użytkownika
mario1994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: wt lip 03, 2012 12:36
Lokalizacja: Kłodzko

Problem z alarmem

Post autor: mario1994 » czw sie 02, 2012 21:44

muszę teraz czekać aż będzie wył.. nie takie proste bo jak w nocy to zanim zbiegnę i dobiegnę do garażu to się wyłącza :D ale oświetlenie zaświeci się chyba tylko gdyby coś było z drzwiami, które robiłem. Bo normalnie przy otwarciu innych drzwi oświetlenie się nie zaświeca i nie chodzi mi kopertówka z lewej storny. Albo wszędzie luty poszły, albo styki ;/ Niestety kupiłem go juz z tą wadą



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z alarmem

Post autor: Qto » czw sie 02, 2012 23:13

z tego co piszesz... to proponuję zabrać się za robotę wszystkich zamków (luty i mkrostyki)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 64 gości