Centralny bez pilota

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sebul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 22, 2010 18:44

Centralny bez pilota

Post autor: Sebul » pn lip 30, 2012 12:51

Witam, zakupiłem mk4 i mam następujący problem, otoz auto posiada alarm oraz centralny zamek a ja nie mam do niego pilota, tylko kluczyk z przyciskiem, ale gdzieś wyczytałem, że do centralnego i tak muśi być osobny pilot a ten jest ponoc od immobilizera, jednak to mnie nie martwi tylko mam problem w tym, że alarm jest ciągle uzbrojony, czerwona dioda nad radiem ciągle mruga i gdy przekręce na zapłon włącza mi alarm i swiecą się awaryjne, na szczęscie syrena jest odcięta - dwa razy mruga i gaśnie, chyba że zapłon jest włączony lub się coś robi przy aucie to cały czas, może ktoś wie gdzie wyłączyc alarm, żeby mi tak nie mrugało :]? Auto normalnie odpala i nie ma problemu, zaczeło się to dziać po tym jak wyjołem klikla razy akumulator i pewnie sie cos zresetowalo, wie ktoś gdzie jest ta cała centralka ,golfik 99rok, tdi 110km, nie wiem nawet czy to seryjny czy dokładany alarm, ale sąsadzac po wyposazeniu ele. szyby, lusterka to zapewne seryjny.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Centralny bez pilota

Post autor: Qto » pn lip 30, 2012 14:25

alarm zapewne seryjny nie jest...więc centralkę musisz odnaleźć sam, najczęściej jest w okolicy bezpieczników/przekaźników. Nie mając pilota od tego alarmu to ja bym się go pozbył...odnalazł centralkę i po kolei wywalał wszystkie kable.



Sebul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 22, 2010 18:44

Centralny bez pilota

Post autor: Sebul » pn lip 30, 2012 20:33

znalazłem, wszystko wrocilo do normy, dzieki :]



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości