Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mr.Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt lut 04, 2011 00:26
Lokalizacja: ZKL ( Seebad Kolberg )
Kontakt:

Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Post autor: Mr.Brightside » czw lip 12, 2012 18:41

Witam,kiedyś jeden z nas miał problem gdyż wypadł mu suwak oświetlenia kabiny w MK IV.znalazłem post lecz nie jest napisane o jeszcze jednym problemie którego rozwiązać nie potrafię.Wczoraj zdarzyła mi się ta sama sytuacja,że wypadł suwak.Zdemontowałem więc konsolę,wyjąłem ją całą....i jest kolejny problem :(
... jest tam mała podłużna blaszka ktorą trzeba w jakiś logiczny sposób założyć(zespolić z suwakiem) Znalazłem ją luzem,tak samo jak jakąś małą sprężynkę.Za cholere nie wiem jak to wszystko do siebie logicznie pasuje,i jak to zamontować.Jeśli ktoś kiedyś miał podobne zdarzenie,proszę o pomoc.
Pozdrawiam Mr.B.



Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Post autor: darrrrekdaro » śr lip 18, 2012 22:45

podpinam się z pytaniem bo potrzebuje na szybko wiedzieć jak dokladnie założyć tą blaszkę ze sprezynką bo składam juz sufit. najlepiej jakby ktos wrzucił samo zdjecie od spodu lampki z odpowiednio zalozona blaszka i sprezynka


Mój Golf tutaj

Mr.Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt lut 04, 2011 00:26
Lokalizacja: ZKL ( Seebad Kolberg )
Kontakt:

Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Post autor: Mr.Brightside » czw lip 19, 2012 08:53

Nie wiem czy dostałeś wiadomość,bo nie mogę znaleźć jej w wysłanych :( Pisze raz jeszcze tutaj.
Sprężynkę na pewno zakładasz dobrze(idzie szerszą stroną do dołu)węższa ma się zachaczać o te 2 plastikowe wypustki na ramionach suwaka.Znalazłem sposób żeby sprężynka nie wylatywała-po założeniu sprężynki wsadziłem między rozchylone ramiona suwaka odciętą końcówkę drewnianej wykałaczki,dzięki temu ramiona suwaka nieco się rozchyliły i sprężynka nie spada z tych plastikowych *#cenzura#*.Blaszkę kolego montujesz tą"garbatą"częścią do góry,żeby dolne jej zagięcia swobodnie mogły się przesuwać.Na razie metoda na wykałaczkę działa,dla ostrożności nie bawię się suwakiem,tylko ustawiłem sobie na otwieranie z "cenrala"i otwieranie dzwi,żeby się świeciło,czyli tak jak miałem.Czyli w kolejności: suwak,na niego blaszka garbata stroną do góry,sprężynka,w szczelinę końcówka wykałaczki,montujesz całość i.... powinno działać :)Powodzenia.



Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Post autor: darrrrekdaro » czw lip 19, 2012 12:34

dzieki stary. wiadomosc nie doszła zadna. no więc dobrze to montowałem ale pewnie juz przy tym kolejnym wymontowywaniu wyrobiło sie to i sprezynka odskakiwala ciągle.. dobry pomysł z upchaniem tam czegoś:) dzieki za pomoc pozrawiam


Mój Golf tutaj

Mr.Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt lut 04, 2011 00:26
Lokalizacja: ZKL ( Seebad Kolberg )
Kontakt:

Suwak oświetlenia kabiny MK IV

Post autor: Mr.Brightside » czw lip 19, 2012 21:55

Nie ma za co,cieszę się że mogłem pomóc :) Daj znać czy się znowu nie rozdupcyło,ale powinno działać.Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości