Lampy przód clear

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
miniekzgr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 13:31
Lokalizacja: GrYfInO

Lampy przód clear

Post autor: miniekzgr » śr lip 04, 2012 23:56

Właśnie się zastanawiam nad zmianami lamo w moim GTD na typu clear.Ze względu na to ,że moje już trochę słabiej świecą.Mam kilka pytań z tym związanych:

1.Jakiej firmy kupić,żeby np.nie parowały
2.czy w takich lampach jest lepsza widoczność?
3.i czy wg was to ogólnie pasuje do mk2 bo nie ukrywam,że pewien nie jestem.tzn zawsze byłem zwolennikiem Ori lamp.


jest:
mk2 GTD--->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=352523&view=viewpoll
Audi S2 Coupe 3b
Audi S4 B5 2.7 BiT avant
mk3 GTI TDI 20 Jahre--->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=415911
mk2 GTI EDITION ONE

Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Lampy przód clear

Post autor: sokol26 » czw lip 05, 2012 00:35

Ja mam cleary autopala, były nówki sztuki jeszcze nie świecone na drodze, zamontowane w golfie którego kupiłem bo miał sprawny nastawnik przepstnicy a mój już wyzionął ducha :bigok: Stare lampy miały już zmatowiały odblask, założyłem te, kupiłem żarówki phillipsa te o ileś tam % mocniejsze i po wyjedzie w nocy cały czas miałem wrażenie ze jade na długich :p Teraz już się przyzwyczaiłem ale różnica była ogromna, niby najtańsze ale zdecydowanie polecam, nie parują, ładnie wyglądają i przede wszystkim dobrze odbijają światło :) W tym golfie były grill na 4 oka, także 2 pary lamp były przełożyłem całą atrape, halogenów jeszcze nie podłączyłem, ale te halogeny mi właśnie parują, może źle osłonka jest ułożona, ale parują, złego słowa na ich temat nie powiem, ale dobrego też nie, oczywiście tylko jeżeli chodzi o halogeny, bo duże są ok :)



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Lampy przód clear

Post autor: agrala » czw lip 05, 2012 06:17

U mie tak samo hos wlozone normalne zarowki - moze roznica w swieceniu polega na starosci odblysnika.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości