Elektryczne szyby golf III

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

Elektryczne szyby golf III

Post autor: repek92 » śr mar 21, 2012 00:15

witam mam w swoim Mk3 elektryczne szyby nie są one oryginalne tylko montowane dodatkowo i mam pytanie czy mozna pod ta elektryke tych nie oryginalnych silniczków podpiąc oryginalne w tych nie oryginalnych do silniczka ida tylko 2 kable a do tych oryginalnych troche wicej to które trzeba połączyc o ile sie da żeby to chodziło??



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Elektryczne szyby golf III

Post autor: Mavrick » śr mar 21, 2012 00:24

Mozna ale czy nie lepiej poswiecic troche czasu i albo znalezc orginalne wiazki drzwiowe i deski np na allegro albo je zrobic?



repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

Elektryczne szyby golf III

Post autor: repek92 » śr mar 21, 2012 00:27

troche mi sie niechce inwestowac w to a od kuzyna wziąłem te oryginalne to myslałem ze mozna jakos podłaczyc tyllko ze wystarczyło by pospinac odpowiednie kable



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryczne szyby golf III

Post autor: Paweł Marek » śr mar 21, 2012 22:07

repek92, kolego taka operacja niema najmniejszego sensu, choćby dlatego że raczej nie dostaniesz nigdzie na szrocie samych modułów z silniczkami tylko kompletne mechanizmy a jeśli w końcu dostaniesz to dużo roboty z zamontowaniem tego,więc lepiej kompletne kup jeszcze wiązki włączniki rączki ale szczegóły znajdziesz w dziale FAQ. No i parę stówek to wyjdzie przednie mechanizmy chodzą w okolicy 140-150 tylne troszkę taniej


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

Elektryczne szyby golf III

Post autor: repek92 » śr mar 21, 2012 22:10

ale ja mam oryginalne mechanizmy całe tylko chciałem podpiąć je pod ta elektrykę od tych co mam nie oryginalnych ale jesli nie da rady to nie bede sie meczył bo do tych co mam wychodzą 2 kable sterujące a w tych oryginalnych jest troche wiecej to myslałem że mozna ale trudno



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryczne szyby golf III

Post autor: Paweł Marek » śr mar 21, 2012 22:13

Nie no w tą stronę też niema sensu, możesz włąsciwą wiązkę dokupić albo nawet dorobić


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

Elektryczne szyby golf III

Post autor: repek92 » śr mar 21, 2012 22:23

to dam sobie spokój wiązke mam ale musiał bym jakies pewnie moduły dokupic bo jak dam wiązke to nic mi to nie da bo nie ma jakiegos modułu sterującego szybami tak mi sie wydaje



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryczne szyby golf III

Post autor: Paweł Marek » czw mar 22, 2012 09:19

repek92, moduł jest przy kazdym silniczku, spójrz do FAQ w temat o szybach wszystkiego się dowiesz. Na razie zamykam


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości