Centralny, Alarm .. Kierunki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Visor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt paź 26, 2010 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Centralny, Alarm .. Kierunki

Post autor: Visor » śr lut 22, 2012 10:43

Witam, Do tej pory gdy zamykałem/otwierałem auto z pilota ( nie oryginalny zestaw )kierunki mrugały do okoła auta. Teraz niestety tylko same te od strony kierowcy ? Co się mogło stać? Druga sprawa to mniej więcej od tego czasu nie mruga mi już lampka od alarmu. była niebieska ale ostatnio zauważyłem że nie "mryga". Proszę o pomoc.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Centralny, Alarm .. Kierunki

Post autor: Qto » śr lut 22, 2012 12:23

Ciężki temat bo nie oryginalne graty...musisz w aucie poszukać centralkę a następnie instrukcję do niej. Z centralki powinny wychodzić dwa kabelki podające napięcie na kierunkowskazy - jeden kabelek na lewy, drugi na prawy. Musisz zobaczyć czy jest tam napięcie...jak tak to po kabelkach lecieć i obadać gdzie łączą się z oryginalną instalacją od kierunkowskazów (może to być np przy włączniku awaryjnych, przy manetce kierunków...)
Być może centralka kończy swój żywot...



Trawienny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 15, 2011 18:27

Centralny, Alarm .. Kierunki

Post autor: Trawienny » śr mar 07, 2012 09:16

Hej,

Udalo Ci sie jakos rozwiazac ten problem? U mnie wczoraj rano stalo sie dokladnie to samo i nie moge dojsc co sie moglo stac. Kierunkowskazy i awaryjne normalnie dzialaja. Jedynie podczas wlaczania i wylaczania alarmu dziala mi tylko strona kierowcy.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Centralny, Alarm .. Kierunki

Post autor: agrala » śr mar 07, 2012 10:09

Przekaznik od kierunkow w centralce alarmowej, uszkodzona dioda na przewodach od centralki do kierunkow, zle polaczenie przewodow centralki z kirunkami w aucie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości