Chochliki w energetyce pomocy koledzy:)

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ratX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 20:44

Chochliki w energetyce pomocy koledzy:)

Post autor: ratX » czw lut 02, 2012 12:13

Witam. Na poczatku chcialbym sie przedstawic poniewaz jestem nowy na forum i to moj 1 post wiec prosze o nie bicie mnie.:P
Niedawno stalem sie wlascicielem czarnego golfa 4 o silniczku 1,9TDI 110kucykow.

Mam z nim pare problemow i chcialbym aby ktos mi doradzil pomogl co i jak zaczac swoje poszukiwania.
A mianowicie:
Nie działa mi jedna tylnia lewa szyba (wszystkie inne chodza) Co moze byc tego przyczyna?
Nie gra mi lewy przedni glosnik ( jest bo widac go przez obudowe)
No i nie mam oswietlenia bagaznika nie wiem czemu..( co bardzo przeszkadza w nocy zwlaszcza)

o i moze jeszcze jedna nie elektryczna sprawa z przodu drzwi pasazera klamka mi troszke wychodzi czy brak tam jakiejsc srobeczki czy cos grubsza sprawa..??

prosze o porade pomoc i zrozumienie :)



cinekm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 27, 2012 21:14
Lokalizacja: Janów

Chochliki w energetyce pomocy koledzy:)

Post autor: cinekm » czw lut 02, 2012 14:30

Posprawdzaj przewody między drzwiami a słupkiem te w gumowych mieszkach często są popękane.
Dobrze też by było zdiagnozować moduł komfortu VAG-iem pewnie by się coś wyjaśniło.
Co do bagażnika to trzeba mikrostyki w zamku sprawdzić często są zaśniedziałe przy okazji można sprawdzić żarówkę i przewody.
Ta klamka to trzeba wykręcić wkładkę i poprawić bo źle jest złożona i odstaje jeżeli to klamka zewnętrzna bo jak w środku to zazwyczaj sprężynka.



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Chochliki w energetyce pomocy koledzy:)

Post autor: -=ren=- » czw lut 02, 2012 19:08

co do szyb dodałbym jeszcze przelutowanie silniczka i jego elektroniki w celu wyeliminowania zimnych lutów no i oczywiście przełączniki... często woda zacieka do wnętrza drzwi w większych niż fabryczne ilościach i ogólna wilgoć źle wpływa na połączenia elektryczne.


vwlifestyle.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości