Wycieraczki + Podgrzewanie siedzenia

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BlueBerry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 30, 2012 00:03
Lokalizacja: Wrocław

Wycieraczki + Podgrzewanie siedzenia

Post autor: BlueBerry » wt sty 31, 2012 16:53

Witam. Mam następujący problem, wycieraczki nie chodzą oraz nie mam podgrzewania siedzenia kierowcy.

Wycieraczki:
Po przekręceniu kluczyka wycieraczki robią jedno drgnięcie (takie na 1 cm) i opadają z powrotem na miejsce. Przy próbie ich użycia sytuacja wygląda tak samo. Drobne drgnięcie i po chwili opadają znowu na dół.

Tyla wycieraczka nie działa odkąd posiadam auto (ponad 2 lata), ale to mi nie przeszkadza.

Podgrzewanie siedzenia:
Sprawa oczywista - mata się przepaliła. Pytanie jest następujące. Z racji tego, że mata jest dwu częściowa (podgrzewanie czterech liter oraz pleców) czy może zajść taka sytuacja, że przepaliła się tylko dolna część i w związku z tym górna (mimo tego, że jest sprawna) nie działa z powodu dolnej? Wymiana to prosta czynność? Gdzie można zakupić takową matę po za VW?


Honda CBF 250 Obrazek, Ducati Monster 750 Obrazek, Volkswagen MK4 Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wycieraczki + Podgrzewanie siedzenia

Post autor: grg474 » wt sty 31, 2012 17:30

BlueBerry pisze:Sprawa oczywista - mata się przepaliła. Pytanie jest następujące. Z racji tego, że mata jest dwu częściowa (podgrzewanie czterech liter oraz pleców) czy może zajść taka sytuacja, że przepaliła się tylko dolna część i w związku z tym górna (mimo tego, że jest sprawna) nie działa z powodu dolnej?
możliwa aczkolwiek penie uległ uszkodzeniu czujnik nagrzania maty
BlueBerry pisze:Po przekręceniu kluczyka wycieraczki robią jedno drgnięcie (takie na 1 cm) i opadają z powrotem na miejsce. Przy próbie ich użycia sytuacja wygląda tak samo. Drobne drgnięcie i po chwili opadają znowu na dół.
poczytaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55632


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
BlueBerry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 30, 2012 00:03
Lokalizacja: Wrocław

Wycieraczki + Podgrzewanie siedzenia

Post autor: BlueBerry » śr lut 01, 2012 00:31

Dzięki ;) A co z tym czujnikiem? Po czym to poznać (nie jestem elektrykiem)? Droga jest taka część?


Honda CBF 250 Obrazek, Ducati Monster 750 Obrazek, Volkswagen MK4 Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości