swap 1.8 AAM na 2.0 ADY problemy ?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Y@RO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: pt mar 23, 2007 18:15
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

swap 1.8 AAM na 2.0 ADY problemy ?

Post autor: Y@RO » pn lis 21, 2011 23:20

czesc. robie wlasnie swapa na ady i napotkal mnie jeden problem. posiadam cala wiazke el. do silnika od ADY. do silnika 1.8 szly dwie wiazki a do 2.0 idzie jedna, bo druga ktora byla w komorze szla do ABSu, ale malo wazne. ogolnie w skrzynce bezpiecznikow wszystko jest podpiete tak jak ma byc, bo gdzie indziej nie pasuje ale zostaly mi cztery wtyczki wolne, znaczy ogolnie jest ich wiecej ale sa to do jakiegos dodatkowego wyposazenia. mnie jednak wpadly w oko dwie .... na 1 zdjeciu sa wtyczki/gniazda ktore ida z wiazki el. silnika, czerwona jest na 4 piny a czarna jest na 2. a na 2 zdjeciu jest rowniez czerwona tylko ze na dwa piny i czarna tez na 2 piny. Jak mam je ze soba polaczyc bo domyslam sie po kolorach kabli ze maja byc razem tylko ze z czerwonego gniazda wychodzi dodatkowo jeden zolto-niebieski oraz obazaowy a z czarnego gniazda dodatkowo bialy. po schemacie doszedlem do tego ze sa to wtyczki zwiazane ze swiatlami cos bo ta na dwa piny czerwona idzie do przelacznika swiatel a dokladnie do regulacji wysokosci z tego co kojaze.

Obrazek Obrazek

ogolniie zostaly mi jakies pojedyncze wtyczki szare dwie i dwie brazaowe male ktorych nie mam gdzie wpiac wiec domyslam sie ze to od dodatkowego wyposazenia bo w 1.8 tez nie mialem wszystkich podpietych, reszte niebieskich, zielonych zoltych pospinalem razem do poczwornych gniazdek. moze jakies wskazowki macie dot. instalacji i jej swapa ?


eSsssssssssss :))))

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

swap 1.8 AAM na 2.0 ADY problemy ?

Post autor: Mavrick » wt lis 22, 2011 02:44

Y@RO pisze:bo domyslam sie po kolorach kabli ze maja byc razem
Tym sie nie sugeruj. To ze w jedna wtyczke wchodzi np bialy kabelek to nie oznacza ze w drugiej wtyczce dalej on bedzie bialy...



Awatar użytkownika
Y@RO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: pt mar 23, 2007 18:15
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

swap 1.8 AAM na 2.0 ADY problemy ?

Post autor: Y@RO » wt lis 22, 2011 16:44

wiem ze mam sie tym nie sugerowac ale po schemacie inst maja byc one razem .... przynajmniej tak to wyglada. z tym ze nie wiem do czego ida te dodatkowe kable we wtyczce czerwonej ( zolto-niebieski i brazowy )


eSsssssssssss :))))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości