Kluczyk z immobilaiserem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

buning
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 20:36

Kluczyk z immobilaiserem

Post autor: buning » ndz paź 09, 2011 20:59

Witam,

Posiadam Borę z 1999 roku niestety przy zakupie otrzymałem tylko jeden kluczyk, jak dotychczas na szczęście nie przytrafiło mi się zgubić kluczyka, ale boję się że może mi się to przytrafić jak poprzedniemu właścicielowi i zostanę bez możliwości otwarcia samochodu, ani odpalenia go. Czytałem tutaj na forum instrukcję jak uzbroić pestkę żeby działała i mam parę pytań.

Pierwsze pytanie czy operację uzbrojenia pestki immobilaisera można wykonać zwykłym kablem VAG czy potrzebny jest bardziej specjalistyczny kabel?

Drugie moje pytanie czy poniżej zamieszczony link z transponderem będzie pasował do mojego auta?
http://allegro.pl/transponder-id48-mega ... 08116.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Trzecie moje pytanie to czy pozyskanie kodu z blaszki której niestety nie posiadam jest trudną operacją?

Czwarte moje pytanie jaki jest mniej więcej koszt dorobienia samego klucza (przy założeniu że posiadam klucz w surowym stanie, i bez posiadania klucza) i czy zna ktoś może punkt na terenie śląska gdzie taka usługa jest świadczona?

Pozdrawiam buning



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Kluczyk z immobilaiserem

Post autor: norek111 » pn paź 10, 2011 11:09

buning pisze:Pierwsze pytanie czy operację uzbrojenia pestki immobilaisera można wykonać zwykłym kablem VAG czy potrzebny jest bardziej specjalistyczny kabel?
tak jeśli posiadasz kod dostępu
buning pisze: Drugie moje pytanie czy poniżej zamieszczony link z transponderem będzie pasował do mojego auta?
http://allegro.pl/transponder-id48-mega" onclick="window.open(this.href);return false; ... 08116.html
tak
buning pisze:Trzecie moje pytanie to czy pozyskanie kodu z blaszki której niestety nie posiadam jest trudną operacją?
zależy


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

buning
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 20:36

Kluczyk z immobilaiserem

Post autor: buning » pn paź 10, 2011 18:15

Oki co do immobilaisera to chyba znalazłem rozwiązanie w dołączonym plastikowym kluczyku w środku znalazłem transponder jeszcze będę musiał go sprawdzić czy działa, ale jestem dobrej myśli. Teraz mam trochę inne pytanie zamierzam kupić sobie sterownik centralnego zamka by można było zamykać z pilota i w pakiecie dołączone są 2 kluczyki tzw scyzoryki. Czy będą pasować? Poniżej zamieszczam link ze zdjęciem jaki ja posiadam klucz. Na kluczyku mam napisane HAA o ile to ma jakieś znaczenie.

http://allegro.pl/vw-seat-skoda-kluczyk ... 18700.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
pawel1178
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 09:37
Lokalizacja: Zamość

Kluczyk z immobilaiserem

Post autor: pawel1178 » pn paź 10, 2011 19:41

Pokaż co to za centralka i kluczyki szukaj takich gdzie jest miejsce na przelozenie immo ze starego kluczyka. Stig na allegro chyba coś takiego oferuje sam szukałem któregoś dnia



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Kluczyk z immobilaiserem

Post autor: norek111 » wt paź 11, 2011 08:34

jak kupisz scyzoryki to dokup transpondery i po kłopocie


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości