sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Post autor: repek92 » wt wrz 13, 2011 20:25

witam chciałem sie dowiedzieć czy jest jakiś czujnik po otworzeniu drzwi który sygnalizuje ze są zapalone światła W golfie III



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Post autor: Paweł Marek » wt wrz 13, 2011 20:47

W lepszych wersjach. Wpisz w wyszukiwarkę "przekaźnik 36" znajdziesz jak zamontować taki oryginalny przekaźnik ale nie wystarczy go założyć do skrzynki trzeba troszkę kable przerobić.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 854
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Post autor: Bednarus » wt wrz 13, 2011 20:50

Rzuć okiem tutaj
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=58440" onclick="window.open(this.href);return false;



repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Post autor: repek92 » śr wrz 14, 2011 20:53

a powiecie mi jak to podłączyc bo ja nie nie jestem elektronikiem i zabardzo nie weim jak sie za to zabrac byłbym wdzieczny



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

sygnał po otworzeniu drzwi kierowcy

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 14, 2011 22:16

Ale najpierw napisz co podłączyć czy oryginalny przekaźnik 36 czy jakiś zwykły bzyczek. Zresztą proszę cię używaj wyszukiwarki znajdziesz wszystko. A od siebie ci poradzę daj sobie spokój z bzyczkiem bo jak nie zapalisz świateł to bzyczek cię od mandatu nie uchroni, tylko załóż sobie układzik włączający światła automatycznie i gaszący je razem z silnikiem, takie porady też znajdziesz w FAQ


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości