nie otwiera z pilota

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Alvargo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: wt lut 26, 2008 14:36
Lokalizacja: LIPSKO

nie otwiera z pilota

Post autor: Alvargo » śr sie 17, 2011 18:31

Witam. Wczoraj dalem dziecku kluczyki do zabawy i upuscila i wydaje mi sie ze od tamtej pory nie dziala zamykanie/otwieranie z pilota. Baterie wymienione na nowe czerwona dioda swieci ale nie otwiera/zamyka.

Rozbieralem i tam sa takie blaszki ale podgialem zeby dochodzily do brzegow i myslalem ze bedzie dobrze ale i tak lipa.

Co mam z tym zrobic?? Mozliwe ze sie rozkodowal?? Jesli tak to w jaki sposob go zakodowac.

Jezdzic moge i otwierac z kluczyka ze stacyjki mozna. Nie dziala tylko z odleglosci. Chcialbym zeby to dzialalo.

Z gory dziekuje i pozdrawiam



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

nie otwiera z pilota

Post autor: Waqa » śr sie 17, 2011 18:35

zapraszam do lektury http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=2&t=132793" onclick="window.open(this.href);return false;



Alvargo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: wt lut 26, 2008 14:36
Lokalizacja: LIPSKO

Re: nie otwiera z pilota

Post autor: Alvargo » śr sie 17, 2011 19:41

mam tylko 1 kluczyk...........

edit:

po przytrzymaniu obu kluczykow nie mam ciaglej diody czerwonej :(



rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

nie otwiera z pilota

Post autor: rafxxx » czw sie 18, 2011 02:22

jesli masz jeden kluczyk to mozesz bardzo latwo improwizowc ze masz dwa, odkrecasz srube mocujaca wkladke zamka od strony pasazera( jak otworzysz drzwi to na wysokosic klami bedzie taka plastikowa oslonka- od strony rygla , zdejmujesz ja i tam bedzie w srodku sruba ktora musisz odkrecic) wyciagasz wkladke ( to jest ta czesc przy klamce gdzie recznie wkladasz kluczyk i mozesz zamknac drzwi) wkladasz tam srubokret( po wyjeciu wkladki) ktory bedzie udawal kluczyk zapasowy, ten co masz wkladasz do stacyjki i programujesz zgodnie z opisem ktory podal kolega wyzej, jesli nie zadziala tzn ze masz prawdopodobnie jakas awarie kluczyka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości