Wiązka licznika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Czerwień
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 01, 2008 17:59
Lokalizacja: Kościerzyna
Kontakt:

Wiązka licznika

Post autor: Czerwień » sob sie 06, 2011 10:28

Mam problem, mianowicie cos nie tak z moja wiazka licznika, mysle ze te cienkie biale przewody sa uszkodzone. Problem polega na tym ze licznik wariuje, czasem dziala czasem nie, jak dziala to mruga kontrolka od wody, czasem obrotomierz nie dziala, stwierdzilem ze to wina wiazki bo jezdzilem z wyciagnietym licznikiem i ruszalem tymi kabelkami, jak zegne je w odpowiednia strone wszystko dziala jak powinno, spinalem trytytkami ale to pomaga na chwile, na naszych drogach na gwincie wiadome ze dlugo to bez ruchu nie pozostanie :bigok: golf mk3 silnik 1z licznik wyskalowany do 200 (srebrne tarcze). Zakupilem jedną wiazke od tdi okazala sie inna i nie bangla, ma mniej przewodow od mojej a do czarnej kostki dochodza tylko 2 kable a do mojej 3. Teraz pytanie czy podejdzie wiazka od tdi z mfa? tak zeby wszystko dzialalo ? moj rocznik 96



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wiązka licznika

Post autor: michalqqr » czw sie 11, 2011 13:29

Czerwień, a rozkładałeś licznik? patrzyłeś może na luty gniazda w liczniku czy nie są pozrywane?



Awatar użytkownika
Czerwień
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 01, 2008 17:59
Lokalizacja: Kościerzyna
Kontakt:

Wiązka licznika

Post autor: Czerwień » czw sie 11, 2011 22:34

nie sprawdzalem tego wizualnie ale wydaje mi sie ze licznik jest ok, jak ruszam w jednym miejscu przewodami to dzieja sie cuda



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wiązka licznika

Post autor: michalqqr » czw sie 11, 2011 22:50

Czerwień pisze:nie sprawdzalem tego wizualnie ale wydaje mi sie ze licznik jest ok,
sprawdź to jak możesz ;)
Czerwień pisze:jak ruszam w jednym miejscu przewodami to dzieja sie cuda
ruszając w jednym miejscu rusza się cała wiązka więc i wtyczka i luty w liczniku ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości