[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: zimnylech » pt cze 17, 2011 19:16

witam

mam u siebie grzane fotele bez elektryki, kupilem skore angola z grzaniem i elektryka z pamiecia fotele ang kierowcy, i tu moje pytanie czy mozna zrobic tak zeby dzialalo, tj pamiec u mnie,
moje auto 2002
fotele 2000

jesli ktos wie to prosze o rade, fotele skora + alcantara kupilem za 350 zl wiec nie ma problemu jak nie zadziala to sprzedam

pozdro


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: grg474 » sob cze 18, 2011 09:31

masz problem bo fotel z angola - kierowca to w europie pasażer - pamięci raczej nie przełożysz bo przyciski będą od strony konsoli - pogadaj z thomas1919 on zamontował sobie fotele z pamięcią - wszystko działa


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
thomas1919
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: sob cze 16, 2007 15:57
Lokalizacja: Zawiercie woj. śląskie
Kontakt:

[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: thomas1919 » sob cze 18, 2011 12:11

Zrobiłem Ci szybki schemat w paint podłączenia elektryki. Żeby wyzerować pamięć fotela z pamięcią trzeba przesunąć go elektrycznie na max do przodu, góry i oparcie na max pochylić do przodu. Wracasz do poprzedniego położenia i możesz zapamiętać ustawienie pod 1,2 lub 3. Żeby zapamiętać trzeba przytrzymać np.1 na przekręconej stacyjce aż fotel piknie. Wybór pamięci z danego guzika np. 1 działa przed włożeniem kluczyka do stacyjki.

Obrazek



Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: zimnylech » sob cze 18, 2011 20:51

super za odpowiedz dobrze ze mam brata elektronika to pomoze ale mam 2 pyt :

-rocznik auta 2002 a foteli 2000, nie bedzie problemu
- musiales kupic eu przyciski sterowania i pamieci komplet w aso 850 zl, jak sobie poradziles ?

pisze tu a nie na pw bo moze zostanie slad i komus sie przyda


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
thomas1919
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: sob cze 16, 2007 15:57
Lokalizacja: Zawiercie woj. śląskie
Kontakt:

Re: [MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: thomas1919 » ndz cze 19, 2011 04:16

Nie będzie problemu z rocznikiem. Ja mam fotele z EU czyli pamięć w fotelu kierowcy i do tego lusterka z pamięcią od UK (prawe lusterko pochyla się przy biegu wstecznym).
Polecam dokupić fotel kierowcy z pamięcią jeśli planujesz rozbudowę o lusterka z pamięcią lub jeśli samochodem jeżdżą dwie osoby wtedy możesz przypisać wybraną pamięć do jednego klucza i drugą do drugiego. Jeśli nie to sama regulacja wystarczy żeby było bardziej komfortowo. Dodanie przycisków pamięci to nie wszystko ponieważ dochodzi do tego komputer i wiązka (lepiej kupić cały fotel).

Szarej kostki nie podpinaj do Can ponieważ nie ma sensu z racji kierownicy z lewej strony. Linie K można jeśli masz VAGa i chcesz diagnozować prawy fotel.



Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

[MK4] FOTELE i elektryka eu angol

Post autor: zimnylech » ndz cze 19, 2011 16:47

czyli przelozenie miejscami calego komputera nie ma sensu ( rozbudowe lusterek sobie daruje ) .wydaje mi sie ze ciezko bedzie kupic jeden fotel z kompem ale poszukam, jak nie to allegro


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości