[Mk4] Zapytanie o komputer

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

PiotrekMK4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 10, 2011 18:30

[Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: PiotrekMK4 » pn mar 07, 2011 20:02

Witam
Ostatnio wymienilem silnik w swoim golfie z 1.4 na 1.6. Chciałbym wiedzieć czy powinienem zmieniać równiez komputer na ten od 1.6 czy moge jezdzic na komputerze od 1.4? Ogólnie wydaje się być wszystko ok. Raz mi wyskoczył błąd komputera o złej mieszance paliwowej, nie wiem czy to może być związane z tym? Ale to było raz, wykasowałem błąd i od tamtej pory sie nie pojawia. Poza tym zauwazam ze czasami, zwlaszcza na zimnym silniku komputer mi wyswietla bardzo wysokie spalanie chwilowe.
Co mi możecie powiedzieć na ten temat?

Pozdrawiam ;)



Awatar użytkownika
Vagoviec
Demon prędkości
Demon prędkości
Posty: 378
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 09:47
Lokalizacja: Gorlice

[Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: Vagoviec » pn mar 07, 2011 20:07

Jeśli się da to wsad od 1.6 wrzucić do kompa


Numquam Desperaveris...

PiotrekMK4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 10, 2011 18:30

[Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: PiotrekMK4 » pn mar 07, 2011 20:26

A można przeprogramowac komputer z 1.4 na 1.6 wgrywajac mu nową mape czy lepiej poszukac i kupic komputer juz od 1.6? I może wiecie gdzie najlepiej kupowac?



rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

[Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: rafxxx » pn mar 07, 2011 20:44

jak masz mozliwosc to po co kupowac nowy komputer i placic? lepiej wgrac mape jesli masz jakas pewna, a kupowac od zaufanego czlowieka najlepiej bo np na alledrogo nei wiadomo co trafisz;) to moje zdanie

a co do wyswietlania chwilowego duzego spalania to normalne ze szczegolnie na zimnym silniku i przy ruszaniu duzo bedzie palil



PiotrekMK4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 10, 2011 18:30

[Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: PiotrekMK4 » pn mar 07, 2011 20:50

No własnie bardzo nie mam mozliwosci wgrac oprogramowanie bo nie znam nikogo kto sie tym zajmuje, i wiem ze na allegro nie wiadomo co sie trafi to moze ktos moze mi kogos poradzic? :) Najlepiej w Łódźkim ;]



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: [Mk4] Zapytanie o komputer

Post autor: guziolek » wt mar 08, 2011 10:59

PiotrekMK4 pisze:No własnie bardzo nie mam mozliwosci wgrac oprogramowanie bo nie znam nikogo kto sie tym zajmuje, i wiem ze na allegro nie wiadomo co sie trafi to moze ktos moze mi kogos poradzic? :) Najlepiej w Łódźkim ;]
Zapytaj na forum regionalnym. Myślę, ze szybciej uzyskasz odpowiedź.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości