Licznik = radio - połączenie,

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sosna91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lip 16, 2010 20:19
Lokalizacja: ssasa

Licznik = radio - połączenie,

Post autor: Sosna91 » pt mar 04, 2011 19:45

ciężko było nadać poprawny tytuł ale do rzeczy bo problem jest dla mnie bardzo dziwny

po zakupie golfa jakieś poł roku temu sprzedając mówił że jak się grzebie przy silniku to żeby uważać na kabelki i wtyczke od prędkosciomierza bo czasem nie stykało, nie przeszkadzalo mi to bo licznik działał mi zawsze. jakiś miesiać temu zmieniłem radio na SONY CDX-GT200S, z podłączeniem nie miałem większych problemów natomiast dziwna sprawa bo gdy słuchałem muzyki z CD\MP3 bądz z telefonu przez AUX IN było okej a gdy przeskakiwalem na dowolną stacje FM prędkościomierz opadał na 0km\h i tak można sie było bawić, właczam CD prędkościomierz idzie w góre, właczam stacje FM i opada, Radia FM nie slucham bo zawsze CD\telefon dlatego nie chciało mi sie szukac rozwiazania,

Dzis zmieniałem w moim golfie parownik, więc kabelki i wtyczke od prędkościomierza mogłem ruszyć ale teraz działa tylko gdy radio mam wyłaczone, właczam radio czy to cd\aux\fm i niestety licznik opada. gdy wyłacze radio bez przytrzymania przycisku OFF dłuzej i wtedy leci na nim takie DEMO\reklama to licznik tez dziala, ale odpalam i je i znow ta sama sytuacja.

Może ktoś sie z czyms takim spotkał bo nie bardzo wiem w ogole co zrobic?

p.s do radia mam podpięty jeszcze wzmacniacz



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Licznik = radio - połączenie,

Post autor: Haki » sob mar 05, 2011 18:29

Ktoś musiał coś przy wtyczkach grzebać .... bo innej opcji nie ma .
Podłącz jak masz inne radio - nawet ORI i zobacz co się będzie działo .... jak bez zmian - to pozostaje dorwać schemacik instalacji i zobaczyć co tam masz naplątane u siebie.

Ps - jak wyłączysz wzmacniacz - to jest tak samo ?


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Sosna91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lip 16, 2010 20:19
Lokalizacja: ssasa

Licznik = radio - połączenie,

Post autor: Sosna91 » sob mar 05, 2011 19:37

mysllalem wyciągać radio ale pozniej ciezko mi je wsunac bo dużo kabli tam mam, generalnie wczoraj w nocy musialem gdzies jechac i zrezygnowalem z prękościomierza i nabijania kilometrów kosztem radia, lecz po ok 25km prędkościomierz ruszył, i działął do postoju, pozniej kolo 3ciej nad ranem juz byl zimny silnik i prędkościomierz znow nie działał, po ok 10km sie odezwał i dzis zrobilem ok 100km i cały czas działał mimo wlaczonego radia, dlatego na razie wstrzymam sie z grzebaniem, może cos z komputerem? bo jak robilem parownik to odpiąłem kleme na ten czas?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Licznik = radio - połączenie,

Post autor: Haki » sob mar 05, 2011 19:48

Hmmm albo coś przy liczniku nie styka - po dociskaj wszystkie kości..


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości