Problem z przełącznikiem świateł

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sejwer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 19, 2011 23:41

Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Sejwer » ndz lut 20, 2011 15:21

3 dni mnie nie było w domu, jak wróciłem i odpaliłem golfika, to jak przełączyłem światła na mijania to świeciły się postojowe, jak przełączyłem na postojowe, to na przodzie nic się nie świeciło, tylko tylne światła. Wina bezpiecznika?



Dexter18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 21:49

Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Dexter18 » ndz lut 20, 2011 21:11

wyciąg przełacznik moze coś styki nie łaczą. A jest możliwość że ktoś coś robił przy tym.?



Awatar użytkownika
Sejwer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 19, 2011 23:41

Re: Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Sejwer » ndz lut 20, 2011 22:09

Dexter18 pisze:wyciąg przełacznik moze coś styki nie łaczą. A jest możliwość że ktoś coś robił przy tym.?
W tym czasie mechanik wymienił mi rozrząd, filtry i olej... Ale jakby styki nie łączyły to chyba zamiast mijania nie włączały by się postojowe, tylko działało by jedno albo drugie. A tutaj jakby w ogóle mi nie działały te mijania...



Misiek_01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 17, 2011 19:31

Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Misiek_01 » pn lut 21, 2011 17:32

A masz tan tylko z jednej strony czy po obydwóch ??? Bo jeżeli po obydwóch to na pewno będzie to co z kabelkami, albo jak kolega pisał z bezpiecznikiem.
U mnie spalił się bezpieczni i przypiekło trochę gniazdo. Radze sprawdzic kable co z gniazda wychodzą, bo u mnie akurat tez nie stykały.



Dexter18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 21:49

Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Dexter18 » pn lut 21, 2011 18:14

Ja miałem tak że podświetlenia nie było i pojechałem do kolegi i dał mi przełącznik, który był deczko inny no i włożyliśmy go i podświetlenie chodziło ale właśnie postojowe były zamiast mijania. poruszałem i coś tam włączały sie chwilowo. Wiec włożyłem stary i wszystko gra. Dlatego pytam czy ktoś miał dostęp do auta bo czasem jest tak że oddasz do mechanika a mechanik mógł sobie pożyczyć twój przełącznik a wstawił inny dla niepoznaki.



Awatar użytkownika
Sejwer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 19, 2011 23:41

Problem z przełącznikiem świateł

Post autor: Sejwer » wt lut 22, 2011 14:19

Już wszystko się wyjaśniło... Ten samochód nie dawno kupiłem, i okazało się że poprzedni właściciel szedł totalnie po kosztach... Prawe światło postojowe jest w ogóle nie do tego modelu, i taśma izolacyjna się oderwała i światło nie działało, drugie postojowe normalnie się przepaliło. A co do świateł mijania, to po prostu tak słabo świecą i w dodatku środek świateł jest tak brudny że wydawało się że świecą się postojowe. :helm: wszystko działa....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 111 gości