Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Gonzoo189
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 08, 2011 14:56

Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Post autor: Gonzoo189 » pt lut 11, 2011 22:55

WITAM

Posiadam Golfa V z 2005 r. Po rozłożeniu (na miejscu kierowcy) osłony przeciwsłonecznej i odsunięciu zasłony lusterka lampka w podsufitce nie świeci. Sprawdziłem żarówkę ale niestety okazała się być jeszcze dobra ale dla pewności wymieniłem ją na nową ale niestety nadal nic.

Na miejscu pasażera wszystko jest w porządku oraz wszystkie inne lampki w podsufitce również działają bez zarzutów.

Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem albo ewentualnie wie jak go rozwiązać?



Awatar użytkownika
szysz61
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Kościerzyna

Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Post autor: szysz61 » sob lut 12, 2011 20:53

Poruszaj zasłonką kilkanaście razy, może to kwestia styków. Często tak się dzieje z powodu rzadkiego używania tego gadżetu. Powodzenia!



Gonzoo189
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 08, 2011 14:56

Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Post autor: Gonzoo189 » sob lut 19, 2011 14:39

Niestety ale odkręciłem osłonę i kabel od niej nie jest nigdzie podłączony. Gdzie powinien być ten kabel podłączony i ewentualnie gdzie szukać wtyczki do której później mógł bym wpiąć kabel z osłony?



Awatar użytkownika
Grajek177
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 18, 2011 10:55

Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Post autor: Grajek177 » ndz sie 07, 2016 14:35

Hejka u mnie był problem z zimnym lutem w osłonie przy mikrostyku wystarczyło przystawić rozgrzana lutownice do połączenia z mikrostykiem.Po ściągnięciu klapki lusterka styk znajduje sie na środku.

ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

Re: Osłona przeciwsłoneczna, nie działa podświtlenie

Post autor: marmi m » wt sie 09, 2016 12:53

Gonzoo189 pisze:Niestety ale odkręciłem osłonę i kabel od niej nie jest nigdzie podłączony. Gdzie powinien być ten kabel podłączony i ewentualnie gdzie szukać wtyczki do której później mógł bym wpiąć kabel z osłony?
Wtyczka jest wpinana w stopkę osłony słonecznej, pomiedzy miejscem na śrubki jest złaczka, jesli nie masz wpiętej to szukaj w podsufitce kabla jesli go nie ma...


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości