Kontrolka AIRBAG 1Z

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Black_Arrow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 17:31
Lokalizacja: Olsztyn

Kontrolka AIRBAG 1Z

Post autor: Black_Arrow » ndz gru 19, 2010 18:12

Witam.
Mam problem z kontrolka airbag w moim golfiku ... Mialem mala stluczke przodem troszeczke podluznice sie wygiely jedna do srodka a druga do zewnatrz poszla naprawialem owa szkode w zasadzie wymienilem przedni pas chlodnica zderzak gril lapmy kierunki itp... Ktoregos razu jechalem wszystko bylo ok troszeczke popadalo i wpadlem w dziurke i zaswiecila mi sie kontrolka od swiec zarowych !! po czym zgasilem samochod i poszedlem zobaczyc czy pod maska wszystko ok moze cos sie stalo pomyslem po czym spalil mi sie bezpiecznik od swiec zarowych pod maska 50A ale zaswiecila mi sie kontrolka od airbagu i nie chce zgasnac do tej pory odlaczylem ja bo mnie troszeczke denerwowalo to ze sie swieci moze ktos sie spodkal z podobna sytuacja i chcialby sie podzielic ze mna informacja co moze byc nie tak ???

Pozdrawiam

1Z 90 ps fell the power:)


All that fast is not visible .....
I like driving fast :)

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kontrolka AIRBAG 1Z

Post autor: Qto » ndz gru 19, 2010 18:57

pod kompa trza podpiąć i skasować błąd...ewentualnie usunąć usterkę którą komp wskaże



Black_Arrow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 17:31
Lokalizacja: Olsztyn

Kontrolka AIRBAG 1Z

Post autor: Black_Arrow » pn gru 20, 2010 20:54

Wlasnie i tu jest problem po zaswieceniu swiec podpiolem pod vasa nie wskazal bledu pozniej podpialem pod tego malego vaga i wyskoczyl blad otwarcia iglicy swiecy zarowej !! dziwne pierwsze slyszalem skasowalem i gitara ale kontrolka dalej sie swieci mysle ze moze poszedl czujnik na podluznicy i dlatego moze sie swieci albo wody dostal ... :satan: pozdrawiam :))


All that fast is not visible .....
I like driving fast :)

Awatar użytkownika
Vagoviec
Demon prędkości
Demon prędkości
Posty: 378
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 09:47
Lokalizacja: Gorlice

Kontrolka AIRBAG 1Z

Post autor: Vagoviec » pn gru 20, 2010 21:21

Dobrze by było gdybyś kod usterki odczytał vagiem 311 naprzykład. Jeżeli korzystasz z "polski vag" to tam tłumaczenie niektórych błędów pozostawia wiele do życzenia :hmm: pozdro


Numquam Desperaveris...

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kontrolka AIRBAG 1Z

Post autor: Qto » wt gru 21, 2010 00:35

na pewno sprawdzałeś sterownik airbag;>?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości