Montowanie centralnego zamka z pilota Golf mkIV 1.8t AGU

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

xxAdams91xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:56

Montowanie centralnego zamka z pilota Golf mkIV 1.8t AGU

Post autor: xxAdams91xx » śr gru 15, 2010 23:57

Witam kolegów dużo czytałem na temat montowania zamykania centralnego z pilota i dalej nie wiem co jest potrzebne jezeli mam juz centralny zamek i zwykly kluczyk ktorym otwieram wszystkie zamki tym jednym od strony kierowcy. Czy wystarczy kupić sam oryginalny pilot z elektryka w srodku czy musze kupic tez sterownik centralnego zamka ?? Drugie pytanie brzmi, czy jezeli kupie uzywany oryginalny sterownik to czy w moim golfie sa juz kosci do podpiecia go czy trzeba je dorabiac ?? Prosze o odpowiedz znajacych sie na temacie poniewaz kazdemu sie to przyda. Z gory dziekuje :)



Awatar użytkownika
thomas1919
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: sob cze 16, 2007 15:57
Lokalizacja: Zawiercie woj. śląskie
Kontakt:

Montowanie centralnego zamka z pilota Golf mkIV 1.8t AGU

Post autor: thomas1919 » czw gru 16, 2010 00:47

Zobacz jaki masz nr modułu komfort podpinając vaga albo odkręcając plastiki pod kierownicą i zobacz na module wtedy podam po numerach co potrzeba dokładnie.

Do zmiany ogółem potrzeba moduł komfort na dwie wtyczki bo masz zapewne z jedna i pilot-scyzoryk dopasowany do komfortu z czystym grotem. Wtedy trzeba dokupić drugą wtyczkę, dać dwa kabelki jako antena, dorobić grot i dopisać vagiem nowy klucz-scyzoryk.

Dalej wedle uznania możesz kupić syrenę np z własnym zasilaniem i lampki z dozorem wnętrza plus wyłącznik dozoru plus trochę elektryki. Wszystko fabryczne z allegro :)

Ceny:
Moduł do 100zł
Scyzoryk do 199zł
Dorobieniu grotu do 30zł
Kostka do komfortu ok 25zł
kabelki i piny ok 15zł

Syrenka do 50zł
Lampki z dozorem do 60zł 2 szt
Wyłącznik dozoru do 20zł



Awatar użytkownika
kodix13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: wt paź 06, 2009 07:35
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Montowanie centralnego zamka z pilota Golf mkIV 1.8t AGU

Post autor: kodix13 » czw gru 16, 2010 11:00

jak kupiłem moduł na allegro za 80 zł, za montaż zapłaciłem w warsztacie 100zł. polecam


Kodix

Zablokowany

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości