alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kraszi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt lut 15, 2005 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Auto: VW GOLF III GTI TDI 20 JAHRE
Silnik: AFN
Kontakt:

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: kraszi » pn lis 22, 2010 02:02

jak to podłaczyc dodam ze alarm sterowany jest minusami , brak napiecia na przewodach wychodzacych z alarmu ?? jak sie podłaczyc tym alarmem pod zamek pneumatyczny ,pod który kabel sie podpinac itp pomoccyyyyyyyy bo zielony dodam ze to golf 3 1.9 TDI GTI 20 JAHRE. prosze o pilna pomoc.pozdroo


VW GOLF III GTI 20 JAHRE
[color=#0000BF]POLEROWANIE FELG ALUMINIOWYCH[/color]

Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: yank » pn lis 22, 2010 03:02

kolego zacznij od opcji w szukajce duuużo i konkretnie na temat napisane :bigok:



Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: brateq » pn lis 22, 2010 12:18

Na pewno sterowanie jest minusami w inferno? Miałem okazję to montować i był tam plus chyba że to jakiś inny model.
Jak coś priv, a nawet pomoc osobista bo widze ze jestes z warszawy =) Pozdrawiam


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: Paweł Marek » pn lis 22, 2010 15:19

kraszi, daj schemat (kompletny). Ale i tak wszystko byś znalazł gybys poszukał na forym. Naprowadzimy - jesteśmy kochani - tylko ten schemat.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: brateq » pn lis 22, 2010 18:59

Podłączałem taki alarmik.
Z alarmu dostajesz masę, oryginalna centralka jest sterowana +, więc musisz podać plus z aku za pomocą przekaźników do kabla szarego - zamykanie i zielonego otwieranie ( albo odwrotnie ;P ), przy drzwiach kierowcy pod deską. Jeśli potrzebujesz schemat to mogę podesłać choć w instrukcji tego alarmu jest on dość czytelny.


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

alarm inferno kontra centralny zamek pneumat golf 3 1.9 TDI

Post autor: brateq » wt lis 23, 2010 22:48

Centralny w aucie jest sterowany plusem na wyjściu alarmu jest minus i tutaj trzeba w magiczny sposób zamienić minus z alarmu na plus tym oto schematem.

Nie wiem jak jesteś zaawansowany w elektronice jak znasz działanie przekaźnika to nie będzie problemów.

Obrazek

Pierwszy przekaźnik 2 -- przwód brązowy (zamykanie) z alarmu, 5 -- + podciągnięty z aku lub skrzynki bezpieczników. 3-- + z aku lub skrzynki bezpieczników, 1 -- do szarego przewodu w kostce drzwi kierowcy. W momencie kiedy alarm poda masę na przewód 2 przekaźnik zamknie obwód między 3 a 1 i wtedy zostanie podany + na zamykanie.

Analogicznie w przypadku drugiego przekaźnika ( otwieranie )

3 -- + z aku lub szkrzynki, 4 -- do przewodu zielonego w kostce drzwi kierowcy, 7 -- przewód biały z alarmu, 6 -- + z aku lub skrzynki.

I będzie działać =)


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości