1.3 nz szarpie na nierownosciach

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
treu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 15, 2009 21:47
Lokalizacja: Szczedrzyk
Kontakt:

1.3 nz szarpie na nierownosciach

Post autor: treu » wt lis 16, 2010 09:05

Witam, moj problem polega na tym iz gdy jade po nierównościach silnik szarpie, czasem zdaża się gdy wrzuce na luz że calkiem gaśnie. Najgorsze stało się wczoraj, gdy jechalem po naszych pieknych dziurawych drogach auto zgasło i już nie odpaliło :otepienie: . Dodam że kable, świece, kopułka, palec są wymienione. Proszę o pomoc


[img]http://images47.fotosik.pl/289/cea2ab75517f81e2.jpg[/img].

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

1.3 nz szarpie na nierownosciach

Post autor: Paweł Marek » wt lis 16, 2010 10:22

trzeba założyć jakiś niekontakt na wtykach elektrycznych, więc do obejrzenia wszystkie kluczowe wtyczki - od halla, sterownika, cewki itd


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
treu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 15, 2009 21:47
Lokalizacja: Szczedrzyk
Kontakt:

1.3 nz szarpie na nierownosciach

Post autor: treu » wt lis 16, 2010 20:23

Dodam iż dzisiaj wyciągłem jedną fajke ze świecy przyłożyłem do masy żeby sprawdzić czy jest iskra i odziwo auto odpaliło na 3 garach, później wyłączyłem silnik założyłem fajke i teraz odpala ale przejechalem sie i znowu mi przerwało w czasie jazdy i nie mam pojęcia gdzie szukać. Dajcie jeszcze jakąś podpowiedz pozdrawiam


[img]http://images47.fotosik.pl/289/cea2ab75517f81e2.jpg[/img].

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości