Błąd 1432 ESP

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barcaroni10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 30, 2009 19:53
Lokalizacja: Olsztyn

Błąd 1432 ESP

Post autor: barcaroni10 » pn lis 01, 2010 14:43

Witam. Standardowy błąd w golfie IV 1.9 Tdi z 2000 r., a mianowicie błąd czujnika przyśpieszenia bocznego G200. Postanowiłem, że sam sobie spróbuje z tym poradzić. Za pomocą forum rozebrałem czujnik, pozbyłem się czarnej masy i zaniosłem czujnik do sprawdzenia lutów , przy okazji powiem że ta czarna kosteczka była luźna ( nie przylutowana). Odebrałem czujnik kosteczka była przylutowana jak należy i niby wszystko powinno być ok. Podłączyłem czujnik ale nadal ale błąd na vagu dalej był. Po jakichś dziwnych kombinacjach ze ściskaniem obudowy czasem gasł, ale po puszczeniu nadal świecił. Wyczytałem, że adaptacje trzeba robić tylko przy wymianie na nowy czujnik. A może przez moją nieudolność dalej jest ten problem bo nie próbowałem go umieścić w sowim miejscu tylko tak sobie zwisał na kabelku :otepienie: Czy żeby ruszył musi wrócić dokładnie w te miejsce skąd go wypiąłem i wtedy pojeździć licząc że zgaśnie ? Ewentualnie co mogę jeszcze z nim pokombinować? z góry dziękuję za pomoc.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Błąd 1432 ESP

Post autor: Haki » śr lis 03, 2010 23:32

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=256855" onclick="window.open(this.href);return false;


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

franco70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 04, 2010 21:40

Błąd 1432 ESP

Post autor: franco70 » wt lis 16, 2010 21:31

Witam
Czujnik musi być zamontowany na swoim miejscu. :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości