Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VwDuszekVw
niżej->szerzej->głośniej
niżej->szerzej->głośniej
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 24, 2007 12:41
Lokalizacja: GSP
Kontakt:

Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Post autor: VwDuszekVw » śr paź 06, 2010 21:10

Siemacie, mam problem ze Swoim MK . a mianowicie jak stoi w robocie jakos 8h to potem kreci jakby miał mega rozładowany aku a raz jakby był jak nowy . co moze byc tego przyczyną?? Dodam ze aku jest naładowany na maxa i nadal tak sie dzieje.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Post autor: wojtas46 » śr paź 06, 2010 21:39

Sprawdż klemy , może są zasyfiałe i trzeba je wyczyścić , również połączenie masowe z budą autka . Może być również rozrusznik do czyszczenia i przesmarowania
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=149224" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
VwDuszekVw
niżej->szerzej->głośniej
niżej->szerzej->głośniej
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 24, 2007 12:41
Lokalizacja: GSP
Kontakt:

Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Post autor: VwDuszekVw » śr paź 06, 2010 21:47

a powiedz mi gdzie znajde połączenie masowe z buda? bo powiem Ci ze mam wiele tak jakby jakis mas;/ a klemy sa Ok . bo tez robiłem to . i orientujesz sie gdzie w Mk II w automacie jest rozrusznik dokladnie ? bo od gory go nie widac a niktorzy mowią ze jest gdzieś z tyłu ;/



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Post autor: bodzio_j » czw paź 07, 2010 00:36

VwDuszekVw, Problemy z rozrusznikiem w automacie to chyba norma.Po regeneracji kręcił nieźle, ale zdarzały się zawiechy. Też mam problemy. Jest faktycznie z tyłu. Aby go wyjąć trzeba prawą półośkę odkręcić.



Awatar użytkownika
VwDuszekVw
niżej->szerzej->głośniej
niżej->szerzej->głośniej
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 24, 2007 12:41
Lokalizacja: GSP
Kontakt:

Rozwusznik MK 2 AUTOMAT

Post autor: VwDuszekVw » ndz paź 10, 2010 12:59

Udało mi sie wyciągnąć go bez odkręcania półośki i kolekrotu.podlewarowałem prawą strone auta i półośka zmieniła położenie delikatnie i te 2 cm co brakowalo do wyciagnięcia zdecydowanie wystarczyło. i cały Rozrusznik jest do wy***nia;/ byłem u Typa od rozruszników i mowił ze juz dawno nie powiniem odpalac.bo nie było nic szczotek i tam czegos jeszcze. wiec zostaje kupic nowy ;/ koszt 350zl :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości