MFA w 1.6 AEE

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

MFA w 1.6 AEE

Post autor: Mati44 » czw wrz 30, 2010 12:58

Witam bardzo chciałbym zamontować sobie MFA w swoim MKIII 1.6 AEE ale jest z tym związany pewien problem z tego co wiem to w MKIII z tym silnikiem nie było montowane MFA nie mogę nawet znaleźć licznika z MFA i obrotkiem do 6500tyś :( przeczytałem jeszcze że komputer niema wyjścia sygnału wtrysku i niema czujnika temperatury oleju :( a więc opcje na których najbardziej mi zależy nie będą działać.
Ale jest jedna nadzieja i nazywa się Skoda Oktawia która miała komputer pokładowy no i silnik AEE no więc jak to jest jak to tam działa :) wie ktoś.
PozdraVWiam



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

MFA w 1.6 AEE

Post autor: K@mil_mk3 » czw wrz 30, 2010 14:57

Co do licznika to musisz kupic od 1.6 AFT/AEK tego 101km ... Co do czujnika to nie ma to prawda zeby wszystko ladnie dzialalo musisz kupic podkładke pod filtr paliwa i tam wkrecic czujniki i wtedy bedzie malinowo :D ... sa tez trójniki na czujniki oleju, ale u nas w golfie to za bardzo nie bedzie działać bo czujnik jest wysoko (pod pokrywa zaworów)

podkladka: http://allegro.pl/podkladka-pod-filtr-o ... 96967.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mati44 pisze: a więc opcje na których najbardziej mi zależy nie będą działać
Jesli nie mozesz znalesc licznika to mozesz kupic wskazniki np. voltorzmie, temp oleju, i zamontowac sobie ladnie w desce np. tam gdzie cdbox/kaseciak

http://allegro.pl/temperatura-oleju-aut ... 33021.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ps. co do licznika nie musi byc do 6500tys moze byc ten do 7tys tylko najwazniejsze zeby mial WGSZ taki jak Twój czyli tak jak napisalem u gory 1.6 AFT/AEK


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

MFA w 1.6 AEE

Post autor: Mati44 » czw wrz 30, 2010 16:21

K@mil_mk3 naprawdę wielkie dzięki nawet nie wiedziałem że coś takiego jak ta podkładka istnieje czyli problem z temp oleju rozwiązany z licznikiem też a co ze spalaniem dało by się wydobyć ten sygnał spalania ze sterownika od AEE a morze kupić sterownik od Skody z 2000r z silnikiem AEE one miały komputer ciekawy jestem jak to tam było rozwiązane



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości